Kaunas Kelnas Ryanair skrydis tik €45,73 į abi puses

 45,73

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Kelnas arba Kiolnas – ketvirtas pagal dydį Vokietijos miestas. Miestą garsina jo istorija, kultūra bei architektūra.

2023.02.26 rasta kaina: Kaunas Kelnas ryanair tiesioginis skrydis tik €45,73 į abis puses, 3 nakvynės balandžio pabaigoje Vokietijoje!

Kaunas Kelnas pigiausia kaina dabar


Nakvynė KelneBooking.com


Kelnas lankytinos vietos

Kelnas (arba Kiolnas) yra Vokietijos miestas, įsikūręs Vakarų Vokietijoje, Reino šiaurės vakaruose. Tai yra ketvirtasis pagal dydį Vokietijos miestas, turintis istorijos, kultūros ir architektūros paveldo.

Vienas iš pagrindinių lankytinų objektų Kelne yra Katedra, kurios statymas prasidėjo 1248 metais ir truko 632 metus. Tai didžiulė gotikinė katedra, įspūdinga savo stogų ir langų grožiu, gausiu apdailos elementų ir vidinės dekoracijos detalėmis.

Taip pat daug turistų patraukia Keldorfo rajonas, kur yra daugybė parduotuvių, kavinių ir restoranų, taip pat senamiestis, kuriame galima pamatyti daug gražių pastatų ir susipažinti su miesto istorija. Kelnas taip pat garsėja savo alumi – ypač rekomenduojama apsilankyti vietiniame alaus muziejuje, kuriame galima sužinoti daugiau apie alaus gamybą ir jo istoriją.

Miesto gyventojai yra žinomi dėl savo fizinio aktyvumo, todėl mieste yra daugybė sporto objektų, įskaitant futbolo stadioną “RheinEnergie” ir olimpinį baseiną “Lentpark“. Įdomu, kad Kelnas taip pat garsėja savo karnavalais – vienu iš didžiausių ir populiariausių šventinių renginių Vokietijoje.

Ką nuveikti Kelne

Video

Info: Kaunas Kelnas Ryanair skrydis tik €45,73 į abi puses

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaunas Kelnas Ryanair skrydis tik €45,73 į abi puses
Kaunas Kelnas Ryanair skrydis tik €45,73 į abi puses

 45,73

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0