Lėktuvų bilietai Kaunas Kipras (Pafosas) €113,98

 113,98

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 1

Kipras yra žavinga sala, kurioje derinasi nuostabi gamta, istorijos ir kultūros paveldas, taip pat šilta ir jauki atmosfera, kuri įkvėpia atsipalaiduoti ir mėgautis poilsio momentais.

2023.06.11 rasta kaina: Lėktuvų bilietai Kaunas Kipras (Pafosas) €114 rugsėjo mėn 2023m. (7 dienoms)

2023.04.11 rasta kaina: Lėktuvų bilietai Kaunas Kipras (Pafosas) €124 birželio mėn 2023m. (variantai 11 arba 7 dienoms).

Kaunas Pafosas pigiausia kaina dabar ir kiti variantai

Čia pateikiama kaina realiu laiku! Pirkti bilietus galima tiek paspaudus nuorodą per kiwi.com, tiek tiesiogiai per avialinijas.

Nakvynė Pafose
Booking.com

Lankytinos vietos Kipre

Kipras yra sala, kuri yra puiki kelionės vieta dėl savo nuostabios klimato, jūros, istorijos ir kultūros. Lankomiausios ir įdomiausios vietos Kipre:

  1. Pafosas – tai viena iš populiariausių Kipro turistinių vietų, kuri yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pafosas yra senovės Romos miestas, kuris garsėja savo mozaikomis, senovės amfiteatru ir kitais istoriniais paminklais. Ši vieta taip pat yra žinoma dėl savo nuostabios jūros kraštovaizdžio, kuris puikiai tinka atsipalaiduoti ir mėgautis saule.
  2. Troodos kalnai – tai Kipro kalnų grandinė, kurioje yra daugybės žygių takų, kuriuose galima mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu ir vaizdais. Čia taip pat yra senovės bažnyčių ir kitų istorinių vietų, kurių reikia aplankyti.
  3. Limasolis – tai antras pagal dydį miestas Kipre, kuris yra žinomas dėl savo paplūdimių, naktinių klubų ir restoranų. Taip pat Limasolis yra žinomas dėl savo senovės istorijos ir architektūros, kurią galima pamatyti, aplankius senamiestį.
  4. Girne – tai miestas, kuris yra žinomas dėl savo senovės tvirtovės ir uosto. Girne taip pat yra garsus dėl savo paplūdimių ir jūros kraštovaizdžio, kuris puikiai tinka atsipalaiduoti ir mėgautis saule.
  5. Karpazo pusiasalis – tai Kipro šiaurinė dalis, kuri yra garsėjanti savo nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu, kuris yra saugomas nacionaliniame parke. Čia galima pamatyti dykumas, kalnus ir gražius paplūdimius.
  6. Ayia Napa – tai miestas, kuris yra garsus savo paplūdimiais ir naktiniu gyvenimu. Tačiau Ayia Napa taip pat yra garsus dėl savo vandens parkų ir kitų pramogų, kurias galima rasti šiame mieste.

Ką nuveikti Pafose ir Kipre


Papildoma info: Lėktuvų bilietai Kaunas Kipras (Pafosas) €113,98

Miestas

Šalis

Išvykimo miestas

Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Komentarų nėra

Parašykite: “Lėktuvų bilietai Kaunas Kipras (Pafosas) €113,98”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Lėktuvų bilietai Kaunas Kipras (Pafosas) €113,98
Lėktuvų bilietai Kaunas Kipras (Pafosas) €113,98

 113,98

Kelionių Atradimai
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0