Pigūs skrydžiai į Veneciją

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Venecija, Italija – tai unikalus miestas, kuris garsėja romantiškais gondolų plaukiojimais po kanalus, senoviniais gotikiniais pastatais ir įspūdingais meno kūriniais.

Recently updated on 23 gegužės, 2024 at 10:38 pm

Pigūs skrydžiai į Veneciją – į Veneciją (Italiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Vilniaus ir Rygos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Venecija 2024 m. birželio mėn. tik €40,65 (6n.)
Įrašas
Venecija birželį - tai romantiška kelionė gondolomis saulėto dangaus fone!
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Venecija 2024 m. gegužės mėn. tik €36,60 (12n.)
Įrašas
Savarankiškos kelionės idėja - 12 dienų, galima taip pat aplankyti Veroną, Padują bei Garda ežero apylinkes.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Venecija 2024 m. gegužės mėn. tik €39,98 (7n.)
Įrašas
Bilietai po €19,99 į vieną pusę!
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Venecija 2024 m. gegužės mėn. tik €39,98 (9n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Venecijoje galite mėgautis maloniai šiltu oru ir gausiai žydinčiais gėlių sodais.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Venecija 2024 m. balandžio mėn. tik €39,98 (9n.)
Įrašas
Balandžio mėnesį Venecija Italijoje yra ypatingai graži, nes prasideda gondolų sezonas.
Įvertinimas+1

Vilnius Venecija tiesioginis skrydis – geriausia kaina dabar

  • Vilnius Venecija ryanair geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-12 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Vilnius Venecija ryanair skrydžio kaina yra pigiausia dabar:
Pažiūrėti ryanair puslapyje

 


Ryga Venecija tiesioginis skrydis – geriausia kaina dabar

  • Ryga – Venecija geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 5-10 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Ryga Venecija ryanair skrydžio kaina yra pigiausia dabar:
Pažiūrėti ryanair puslapyje

 

Nakvynė Venecijoje / Italijoje

Venecija lankytinos vietos (Italijoje)

Venecija, paslaptinga ir žavinga yra išsidėsčiusi ant 118 nedidelių salų, jungiamų daugiau nei 400 tiltų. Tai yra vienas iš labiausiai fotogeniškų miestų pasaulyje. Jos unikalus vandens kelias ir įspūdinga architektūra kasmet pritraukia milijonus lankytojų.

Būtinos lankytinos vietos Venecijoje yra Šv. Morkaus aikštė su įspūdinga bazilika, kurios aukso mozaikos ir bizantinės architektūros detalės stebina kiekvieną lankytoją. Šalia bazilikos iškilę Dožų rūmai (Palazzo Ducale) atskleidžia Venecijos Respublikos prabangą ir galios simbolius. Taip pat verta aplankyti Šv. Morkaus kampanilę – aukščiausią miesto pastatą, siūlantį kvapą gniaužiančius vaizdus į Veneciją ir jos aplinkinius vandenis.

Modernesnės atrakcijos apima Peggy Guggenheim kolekciją, kurioje eksponuojami šiuolaikinio meno kūriniai, įskaitant Jacksono Pollocko ir Pablos Picasso darbus. Be to, Venecijos bienalė, vykstanti kas dvejus metus, yra vienas svarbiausių šiuolaikinio meno renginių pasaulyje.

Venecija taip pat žavi savo gamtos grožiu. Grand Canal, pagrindinė miesto arterija, yra puiki vieta gondolos plaukiojimams, kur galima mėgautis miesto architektūra būnant ant vandens. Venecijos lagūna siūlo gamtos mylėtojams pažinti unikalią ekosistemą, ypač Burano ir Murano salas, kurios garsėja tradiciniais rankų darbo stiklo dirbiniais ir ryškiai dažytais namais.

Kelionės patarimai į Veneciją apima rekomendacijas vengti didelių minių, ypač turistinio sezono metu, ir leisti laiko tyrinėti mažiau žinomas vietas, tokias kaip Cannaregio arba Dorsoduro rajonus, kur galima atrasti autentišką Venecijos dvasią. Vietiniai taip pat pataria mėgautis vietiniais patiekalais, tokiais kaip „risi e bisi“ (ryžių ir žirnių patiekalas) arba „seppie al nero“.

Netoli Venecijos verta aplankyti Padovą su jos įspūdinga Šv. Antano bazilika ir žymią universiteto istorija, arba Veroną, garsėjančią Romeo ir Džiuljetos legenda ir gerai išsilaikiusia romėniška arena.

Venecija, be abejo, yra vienas tų miestų, kurį reikia patirti bent kartą gyvenime, leidžiant laiką ne tik žymioms lankytinoms vietoms aplankyti, bet ir tiesiog mėgaujantis jos nepakartojama atmosfera.

Daugiau lankytinų vietų Venecijoje Tripadvisor.com

Ką veikti Venecijoje

Info: Pigūs skrydžiai į Veneciją

Išvykimo miestas

,

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pigūs skrydžiai į Veneciją
Pigūs skrydžiai į Veneciją
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0