Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Italiją (Turinas, Milanas) 86,69 EUR

 86,69

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 3

Šiaurės Italija – Milanas, Venecija, Turinas, Como ežeras, Garda, nuostabūs miestai ir gamtos grožis!

2023.04.10 rasta kaina: Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Italiją (pirmyn į Turiną, atgal iš Milano) €86,69 vasaros pradžioje 2023m.

2023.04.11 rasta kaina: Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Italiją (Turiną) €68 vasaros pradžioje.

Atstumas tarp Turino ir Milano yra apie 145 kilometrus, taigi nuomotu automobiliu kelionė trunka apie 1,5-2 valandas. Taip pat yra patogus viešasis transportas tarp miestų. Yra traukinių ir autobusų maršrutai, kurių dažnis yra gana didelis ir kelionė trunka apie 1-2 valandas.

Vilnius – Šiaurės Italija pigiausia kaina dabar ir kiti datų variantai

Nakvynė Šiaurės ItalijojeBooking.com

Ką nuveikti Šiaurės Italijoje

Lankytinos vietos Šiaurės Italijoje

Šiaurės Italija yra viena iš populiariausių Europos turistų kelionių vietų. Šiame regione yra daugybė istorinių paminklų, kultūros objektų, nuostabių gamtos vietų ir kitų turistinių lankytinų vietų. Tarp pagrindinių šių vietų yra Milanas, Turinas, Gardos ir Comos ežerai.

Milanas yra italų pramonės centras ir vienas iš svarbiausių mados ir dizaino miestų pasaulyje. Mieste galima pamatyti daugybę istorinių pastatų, tokių kaip Milano katedra, La Scala opera, Vittorio Emanuele II galerija ir kt. Be to, šiame mieste galima mėgautis nuostabiu maistu ir apsilankyti daugelyje restoranų, kavinių ir gatvės maisto prekių parduotuvių.

Turinas taip pat yra svarbus italų kultūros centras, kuriame galima pamatyti daugybę meno kūrinių, muziejų ir istorinių paminklų. Tarp pagrindinių objektų, kuriuos verta aplankyti, yra Turino katedra, Mole Antonelliana bokštas, Egizijaus muziejus ir Royal Palace of Turin.

Garda ežeras yra didžiausias Italijos ežeras, kuriame galima mėgautis nuostabia gamta ir daugybe pramogų. Ežere galima plaukioti valtimis, keliauti dviračiais, žvejoti ir pasimėgauti nuostabiais vaizdais. Be to, Gardos ežero pakrantėje yra daugybė kaimų, kurie pasižymi nuostabiu kultūros paveldu ir vietine virtuve.

Como ežeras yra dar vienas nuostabus ežeras, kuriame galima mėgautis gamta ir kultūra. Ežero pakrantėje yra daugybė miestų ir kaimų, kuriuose galima aplankyti istorinius pastatus, pavyzdžiui, Como miesto katedrą, Bellagio miestą ir Villa Carlotta botanikos sodą. Be to, ežero vanduo yra švarus ir tinkamas plaukiojimui, vandens sportams ir kitoms pramogoms.

 

Papildoma info: Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Italiją (Turinas, Milanas) 86,69 EUR

Miestas

,

Šalis

Išvykimo miestas

Su persėdimu?

Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Komentarų nėra

Parašykite: “Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Italiją (Turinas, Milanas) 86,69 EUR”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Italiją (Turinas, Milanas) 86,69 EUR
Pigūs skrydžiai iš Vilniaus į Italiją (Turinas, Milanas) 86,69 EUR

 86,69

Kelionių Atradimai
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0