Ryga Turku (Suomija) tiesioginis skrydis

 89,00

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Ryga Turku pigiausia kaina dabar

Turku lankytinos vietos

Turku yra Suomijos seniausias miestas, įsikūręs prie Aurajoki upės, su senaisiais gatvių ratiliais ir unikaliu miesto paveldu. Miestas garsėja savo istoriniais ir kultūriniais lobynais bei malonia atmosfera. Žymiausia lankytina vieta yra Turku pilis, puikus pavyzdys gotikinės architektūros. Ji simbolizuoja miesto istoriją ir yra labai įspūdinga, pasižyminti viduje esančiu muzieju ir stulbinančia panorama virš miesto.

Kitas nepaprastai žavus objektas yra Turku Katedra, datuojama viduramžiais. Jos elegantiškas stilius ir puošni fasado detalių puokštė verčia ją vertinti kaip meninį šedevrą. Netoliese yra Aboa Vetus & Ars Nova muziejus, kuris siūlo susipažinti su miesto istorija.

Rekomenduojama išbandyti tradicinius suomiškus patiekalus, pvz., rūkytą žuvį arba kalakūdą (košė iš menkių). Taip pat verta apsilankyti vietinėse turgavietėse, kur galėsite įsigyti šviežių produktų ir vietinių amatų.

Jei laikas leis, pasinaudokite galimybe plaukti Aurajoki upe, kad galėtumėte pamatyti miestą iš skirtingų kampų. Daugelis keliautojų pataria aplankyti Turku miestą vasaros mėnesiais, kai vyksta daug renginių ir festivalių.

Daugiau lankytinų vietų Turku (Suomija).

Info: Ryga Turku (Suomija) tiesioginis skrydis

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ryga Turku (Suomija) tiesioginis skrydis
Ryga Turku (Suomija) tiesioginis skrydis

 89,00

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0