Skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus nuo €50

 49,18

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Berlynas – Vokietijos sostinė ir didžiausias šalies miestas.

Skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus

2023.02.26 rasta kaina: Vilnius Berlynas tiesioginis skrydis €49,18 rugpjūčio mėn, 4 nakvynės.

Vilnius Berlynas pigiausia kaina dabar


Nakvynė BerlyneBooking.com


Ką nuveikti Berlyne

Berlynas lankytinos vietos

Berlynas yra vienas iš populiariausių Europos miestų, turintis daug istorijos, kultūros ir pramogų. Berlynas yra vokiško modernizmo simbolis, turintis neįtikėtiną kultūrinį paveldą ir gerai žinomas dėl savo gražių parkų ir alėjų. Berlyno sienos griuvimas 1989 m. paliko žymią žymę miesto istorijoje ir paskatino renesansą, pritraukiantį daug turistų iš viso pasaulio.

Viena iš žymiausių Berlyno vietų yra Brandenburgo vartai (Brandenburger Tor). Tai senovinė Berlyno vartų statyba, kuri per daugelį metų tapo simboliu. Tai yra labai dažnai turistų lankoma vieta. Kitos lankytinos vietos yra Berlyno sienos likučių apžiūrėjimas ir Checkpoint Charlie, kur turistai gali pamatyti, kaip atrodė Berlyno siena prieš jos griuvimą.

Berlynas taip pat yra gerai žinomas dėl savo muziejų. Vienas iš įdomiausių muziejų yra Berlyno Sienos muziejus (Berlin Wall Museum), kuriame saugoma informacija apie Berlyno sienos istoriją. Kiti rekomenduojami muziejai yra Jūrinis muziejus, Vokietijos technikos muziejus ir Berlyno nacionalinis muziejus.

Vaikams rekomenduojama aplankyti Berlyno žaislų muziejų (Spielzeugmuseum Berlin) ir Berlyno žirafos zoologijos sodą (Zoologischer Garten Berlin), kuriame gyvena daugiau kaip 20 000 gyvūnų. Berlyno zoo sodas yra išrinktas kaip viena geriausių Europoje ir įspūdinga vaizdingais eksponatais, tokiomis kaip didžiausia pasaulyje papūgos rūšis arba afrikietiški drambliai.

Papildoma info: Skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus nuo €50

Šalis

Miestas

Išvykimo miestas

Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Komentarų nėra

Parašykite: “Skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus nuo €50”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus nuo €50
Skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus nuo €50

 49,18

Kelionių Atradimai
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0