Tiesioginis skrydis į Kiprą iš Rygos €127

 126,92

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Paphos (Kipras) yra populiari kryptis dėl turtingos istorijos ir kultūros paveldo, gražių paplūdimių, krištolo švarios jūros ir puikių oro sąlygų.

2023.03.22 rasta kaina: Tiesioginis skrydis į Kiprą iš Rygos €126,92 gegužės gale (yra daugiau variantų).

Ryga Pafosas pigiausia kaina dabar ir kiti variantai

Nakvynė Pafose
Booking.com

Pafosas lankytinos vietos

Pafosas yra vienas iš gražiausių ir įdomiausių Kipro miestų. Tai miestas, turintis ilgą istoriją ir kultūros paveldą. Ši vieta turi daugybę lankomų vietų.

Viena iš populiariausių vietų Pafosoje yra UNESCO pasaulio paveldo objektas – Pafoso archeologinis parkas. Čia galite rasti senovinės graikų civilizacijos kultūros ir istorijos paminklų. Tarp jų – didžiulis amfiteatras, romėniškos vandens tiekimo sistemos likučiai ir senovės romėnų mozaikos.

Kitas turistų lankomas objektas yra Pafoso uostas, kuris yra žinomas savo žvejų kaimynystės ir jachtų klubų. Čia yra puikus pasivaikščiojimo takas, kuriame galite pasimėgauti keliaudami ir grožėtis gražiu Kipro jūros kraštovaizdžiu.

Dar viena populiari vieta yra Mitos šventykla, kurioje buvo garbinamas mitologinis Dievas Afrodita. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori sužinoti daugiau apie graikų mitologiją ir pamatyti šventyklą, kuri buvo žinoma visame senovės pasaulyje.

Jei norite pabėgti nuo miesto triukšmo, verta aplankyti Troodos kalnų nacionalinį parką, kuriame galite pasivaikščioti po kalnus ir pasimėgauti Kipro gamta. Čia rasite daugybę takų, kurie prasideda nuo piliakalnių ir vingiuoja pro miškus, nukreipiant jus į krioklius ir kalnų ežerus.

Keliautojams rekomenduojama aplankyti ir kitus miestus Kipre, tokius kaip Limasolis, kuris yra antras pagal dydį miestas, o taip pat ir sostinę Nikosiją. Limasolis yra turtingas savo kultūra ir keliautojų atrakcijomis, taip pat ir savo vyno pramone, kurią verta pamatyti ir pabandyti kokybiškų Kipro vynų. Nikosija yra senovinis Kipro miestas, turintis unikalią architektūrą, senovės paslaptis ir kultūrinius paveldo objektus.

Ką nuveikti Pafose ir Kipre


Papildoma info: Tiesioginis skrydis į Kiprą iš Rygos €127

Miestas

Šalis

Išvykimo miestas

Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Komentarų nėra

Parašykite: “Tiesioginis skrydis į Kiprą iš Rygos €127”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Tiesioginis skrydis į Kiprą iš Rygos €127
Tiesioginis skrydis į Kiprą iš Rygos €127

 126,92

Kelionių Atradimai
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0