Vilnius Brėmenas ryanair pigūs skrydžiai

 37,98

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Brėmenas yra Vokietijos miestas, turintis garsią praeitį. Miestą išgarsino populiari Brolių Grimų pasaka „Brėmeno muzikantai“.

Recently updated on 18 gruodžio, 2023 at 10:50 pm

Pigūs skrydžiai Vilnius Brėmenas.

2023.03.14 rasta kaina: Vilnius Bremenas Ryanair tiesioginis skrydis 2023 rugsėjo mėn tik €37,98.

Vilnius Brėmenas pigiausia kaina dabar ir kiti variantai

Nakvynė BrėmeneBooking.com

Brėmenas lankytinos vietos

Brėmenas yra vienas seniausių Vokietijos miestų, kuriame išsilaikę istoriniai architektūros pavyzdžiai ir atsispindi turtinga istorija. Miestas yra žinomas kaip Muzikos miestas, kadangi čia gimę ir gyvenę tokie garsūs kompozitoriai kaip Johannesas Brahmsas ir Georgas Philippas Telemannas.

Viena iš pagrindinių Brėmeno lankytinų vietų yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše įrašyta Rotušė (Rathaus und Roland) – gotikinė Rotušė ir aikštė. Rotušė yra laikoma kaip viena geriausių Vokietijos gotikinės architektūros pavyzdžių.

Dar viena populiari turistų lankoma vieta yra Brėmeno dvaras (Bremer Stadtmusikanten), statula, kurioje pavaizduoti asilas, šuo, katė ir žąsys. Statula yra pagrįsta pasakomis apie gyvūnus, kurie išvažiavo iš savo namų siekdami tapti muzikantais. Jie susitinka, ir bendradarbiaudami išsigelbsti vienas kitą nuo vagių. Ši pasaka yra daugiausiai žinoma iš Gebrüder Grimmų pasakų rinkinio.

Tarp kitų Brėmeno lankytinų vietų yra istorinė gatvė “Böttcherstraße”, kurioje galite pamatyti meno galerijas ir krautuves, kurios yra vietinis specialusis maistas, bei “St. Petri Cathedral” – garsus gotikinis pastatas, kuris buvo daug kartų rekonstruotas ir atsistatytas.

Keliaujantys žmonės pataria aplankyti “Kunsthalle” – vieną iš didžiausių Vokietijos meno muziejų, kuriame yra daugybė meno kūrinių, tarp jų ir garsios impresionistų parodos. Taip pat verta apsilankyti “Weserburg” modernaus meno muziejuje, kuriame yra laikoma daugiau nei 6000 modernaus meno kūrinių.

Čia taip pat galima pasimėgauti vietine virtuve viename iš seniausių Vokietijos restoranų “Bremer Ratskeller”. Jo interjeras nustebina senovės dekoracija ir spalvingomis freskomis, kurių amžius siekia net 600 metų. Meniu yra platus ir apima patiekalus, kaip “Sauerbraten” (raugintas mėsos patiekalas), “Kohl und Pinkel” (kopūstų ir dešros patiekalas), “Kassler” (rūkyta kiauliena) ir tradicinį vokietišką alų.

Vienas iš populiariauių patarimų, lankantis Brėmeno mieste, yra keliauti pėsčiomis, nes daugybė lankytinų vietų yra labai arti viena kitos, o miesto gatvės labai tvarkingos ir saugios. Taip pat verta susipažinti su vietine kultūra ir kalba, kadangi brėmeniečiai yra žinomi dėl savo pasitikėjimo ir draugiškumo turistams.

Ką nuveikti Brėmene


Info: Vilnius Brėmenas ryanair pigūs skrydžiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilnius Brėmenas ryanair pigūs skrydžiai
Vilnius Brėmenas ryanair pigūs skrydžiai

 37,98

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0