Wizzair Vilnius Nica tiesioginis skrydis tik €100 (€80 su WDC)

 100,00

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 1

Nica – Prancūzijos Rivjeros miestas su žaviu Viduržemio jūros krantu, elegantiškomis parduotuvėmis, restoranais bei spalvingu kultūriniu gyvenimu.

2023.06.25 rasta kaina: Wizzair Vilnius Nica tiesioginis skrydis tik €99,98 rugsėjo bei spalio mėn 2023 m. (yra daug datų variantų).

Vandens temperatūra Nicoje rugsėjo mėnesį yra apie 22°C.

Vilnius Nica pigiausia kaina dabar

Nakvynė Nicoje

Booking.com

Ką veikti Nicoje


Nica lankytinos vietos

Nice yra Prancūzijos miestas, esantis Viduržemio jūros pakrantėje, kuris garsėja savo grožiu, istorija ir kultūra. Tai populiari turistų vieta dėl malonaus klimato, fantastiškų paplūdimių ir žymiosios Promenade des Anglais.

Viena iš žymiausių lankytinų vietų Nicoje yra Senamiesčio rajonas, žinomas kaip Vieux Nice. Ten galima pasinerti į autentišką Prancūzijos atmosferą, praeiti siauromis gatvelėmis su įdomiomis parduotuvėlėmis, užsukti į mažas kavinukes ir paragauti vietinės virtuvės skanumynų. Be to, galima apžiūrėti Katedrą Sainte-Réparate, kuri garsėja savo gotikinio stiliaus architektūros puošmenomis.

Dar viena žymioji vieta, kurią verta aplankyti, yra Colline du Chateau. Tai istorinė vieta, kurioje galima mėgautis nuostabia panorama į miestą ir jūrą. Šioje vietoje taip pat rasite senovinę Nicolos sodų teritoriją, kurioje galima pasivaikščioti tarp žydinčių gėlių.

Jei norite pamatyti meninius kūrinius, privalote apsilankyti Musée d’Art Moderne et d’Art Contemporain (MAMAC) muziejuje. Jame galite rasti įvairių moderniosios ir šiuolaikinės meno darbų, pristatančių vietinės ir tarptautinės menininkų kūrybą.

Keliaudami Nicoje, kiti žmonės pataria atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Pirma, būtina pabandyti vietinės kulinarijos skanumynų, tokių kaip socca (koldūnai iš kukurūzų miltų) ar ratatouille (daržovių troškinys). Dar vienas patarimas yra išsinuomoti dviratį ir patyrinėti miestą dviračių takais.

Papildoma info: Wizzair Vilnius Nica tiesioginis skrydis tik €100 (€80 su WDC)

Miestas

Šalis

Išvykimo miestas

Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Komentarų nėra

Parašykite: “Wizzair Vilnius Nica tiesioginis skrydis tik €100 (€80 su WDC)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Wizzair Vilnius Nica tiesioginis skrydis tik €100 (€80 su WDC)
Wizzair Vilnius Nica tiesioginis skrydis tik €100 (€80 su WDC)

 100,00

Kelionių Atradimai
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0