Momondo skrydžiai

2022-02-15

Recently updated on 15 vasario, 2022 at 09:45 pm

Momondo skrydžiai

Momondo – populiarus skrydžių paieškos puslapis (ir programėlė), Momondo yra didžiulės kompanijos Kayak dalis.

Be skrydžių, viešbučių ar automobilių nuomos paieškos, Momondo turi tokias patrauklias galimybes:

  • Fare Alert – Norimo skrydžio kainos pokyčio pranešimas. El. laiškas atsiunčiamas iki 2 kartų per savaitę, kad kaina sumažėjo ar padidėjo.
  • Flight Insight – pasirinkus norimą kryptį ir datas, reikėtų spausti viršuje dešinėje pusėje esantį “Flight insights”, čia Momondo parodo, koks pigiausias mėnuo skrydžiams, kokią savaitės dieną geriausia skristi, kokios avialinijos skrenda. Pvz. skrydžiui iš Vilniaus į Kiprą (Larnaca) pigiausia skristi sausio, o brangiausia balandžio mėn.; pigiausia savaitės diena – trečiadienis. Geriausia skristi su airBaltic, arba dar su LOT ar Wizz Air. Bilietus labiausiai apsimoka pirkti 60 dienų prieš skrydį.
  • Price Calendar – skrydžių kainų kalendorius, kai kalendoriuje matosi norimo skrydžio kainos ir taip galima pasiinkti pigiausias dienas.
  • Draw on Map – pažymėti programėlėje ant žemėlapio tikslią teritoriją, kurioje ieškoti viešbučių.

Kaip pirkti bilietus per Momondo? Pats momondo.com labiausiai skirtas bilietų paieškai ir analizei. Bet suradus norimą skrydį, galima spausti “View deal” ir jūs būsite nukreipti į patikimo pardavėjo puslapį, kur bus galima suvesti keleivių duomenis ir pirkti bilietus. Dėl visų tolimesnių klausimų susijusių su bilietais (pvz. keitimu ar grąžinimu) jau reikėtų kreiptis į tą agentūrą, per kurią pirkote (pvz. kiwi, opodo ir t.t. ), o ne į Momondo. Tos agentūros yra tikrai patikimos ir kaina turi būti tokia pati, tačiau jei jums pirkti iš avialinjų puslapio ramiau, galite Momondo naudoti tik paieškai, o paskui pirkti iš availinijų puslapio tiesiogiai.

Kaip Momondo pasikeisti valiutą į EUR? Apačioje dešinėje pusėje galima pasirinkti kalbą ir valiutą. Programėlėje per “Settings” > “Profile”.

Momondo eu ar Momondo lt ? Šiuo metu Momondo neturi puslapio lietuvių kalba, ar kažkokio varianto skirto Europai. Tiesiog reikėtų apačioje dešinėje pusėje pasirinkti bet kokią šalį, anglų kalbą ir valiutą EUR. O paieškoje vesti skrydžius iš Vilniaus, su “Include Nearby Airports”, tada paieškoje bus imamas ir Kaunas.

Momondo atsiliepimai

0 0 balsų
Įvertinimas
guest

0 Comments
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0