Kaunas Stokholmas tiesioginis skrydis

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Stokholmas, Švedijos sostinė, garsėja savo skandinavišku švarumu, archipelagu iš 14 salų, kurias jungia 50 tiltų, bei puikiai išlaikytais istoriniais pastatais, tarp kurių išsiskiria Švedijos karaliaus rūmai ir Vazos jūrų muziejus.

Recently updated on 12 balandžio, 2024 at 09:45 pm

Kaunas Stokholmas tiesioginis skrydis – į Stokholmą (Švediją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair Iš Kauno.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Stokholmas 2024 m. birželio mėn. tik €25,98 (3d.)
Įrašas
Idėja pirmadieniu prailgintam savaitgaliui!
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Stokholmas 2024 m. gegužės mėn. tik €29,98 (4n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Stokholme prasideda šiltas sezonas, kuris yra idealus laikas miesto parkų, bei kavinių terasų mėgavimuisi.
Įvertinimas+2

Geriausia kaina dabar

Kaunas – Stokholmas geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-8 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas – Stokholmas skrydžio kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Stokholme / Švedijoje

Stokholmas lankytinos vietos

Stokholmas – tai Švedijos sostinė, pasižyminti savo įspūdinga geografine padėtimi ant 14 salų, kurias sujungia daugiau nei 50 tiltų. Šis miestas, vadinamas Šiaurės Venecija, garsėja ne tik kaip politinis ir ekonominis Švedijos centras, bet ir kaip viena iš labiausiai lankytojų mėgstamų vietų dėl savo unikalios architektūros, istorinių paminklų ir gyvybingos kultūros.

Viena žymiausių lankytinų vietų Stokholme yra Gamla Stan – senamiestis, žinomas dėl savo gerai išsaugotų viduramžių gatvių ir pastatų. Čia taip pat yra Švedijos karališkieji rūmai, kur galima apžiūrėti prabangias karaliaus šeimos rezidencijas. Kitas privalomas lankytinas objektas yra Vaza muziejus, kuriame saugomas 17 amžiaus laivas, nuskendęs savo pirmojoje kelionėje ir iškeltas iš vandens beveik nepažeistas. Šis muziejus siūlo unikalų istorijos ir technologijos derinį.

Norintys išvengti didelių minių, turėtų lankytis pavasario ar rudens sezonu, kai oras vis dar malonus, o turistų mažiau. Stokholme taip pat rekomenduojama naudotis viešuoju transportu, įskaitant metro, kurio stotys yra tikrai meniškos ir vadinamos „pasaulio ilgiausia meno galerija“. Be to, turistai raginami paragauti tradicinio švediško patiekalo – „Smörgåsbord“, kurį sudaro įvairūs šalti patiekalai, įskaitant silkę ir švedišką mėsainį.

Nepriklausomai nuo to, ar domitės istorija, kultūra, ar tiesiog norite pasimėgauti šiaurietiška gamta, Stokholmas siūlo daugybę patrauklių vietų netoli miesto. Vienas tokių yra Drottningholmo rūmai – UNESCO pasaulio paveldo objektas, esantis vos už keliolikos kilometrų nuo miesto centro. Tai puiki vieta susipažinti su švedų karališkųjų tradicijomis ir architektūra. Taip pat verta aplankyti ir Skanseno atvirą muziejų – tai pirmasis pasaulyje atviras muziejus, kuris veikia kaip gyvasis Švedijos istorijos ir kultūros atspindys, pristatantis autentiškas pastato kopijas iš visos Švedijos.

Stokholmas yra miestas, kuris sugebės nustebinti kiekvieną lankytoją – nuo istorijos mėgėjų iki meno ir kultūros entuziastų. Keliautojams, ieškantiems ne tik miesto patirčių, bet ir norintiems pažinti Švedijos gamtą bei kultūrą, Stokholmas siūlo platų aktyvaus ir kultūrinio laisvalaikio spektrą.

Daugiau lankytinų vietų Stokholme Tripadvisor.com

Ką veikti Stokholme

Info: Kaunas Stokholmas tiesioginis skrydis

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaunas Stokholmas tiesioginis skrydis
Kaunas Stokholmas tiesioginis skrydis
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0