Pigūs skrydžiai į Gdanską

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Gdanskas yra istorinis Baltijos jūros uostas, pasižymintis gotikinės architektūros pastatais bei Motlava upės krantinėmis, šalia Baltijos jūra.

Recently updated on 14 balandžio, 2024 at 03:08 pm

Pigūs skrydžiai į Gdanską – į Gdanską (Lenkiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Rygos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Ryga Gdanskas 2024 m. gegužės mėn. tik €31 (5n.)
Įrašas
Gdanskas gegužės mėnesį pasitinka maloniai šiltais orais bei mažesniais turistų srautais.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Ryga – Gdanskas geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-10 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Ryga – Gdanskas skrydžio kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Gdanske / Lenkijoje

Lankytinos vietos Gdanske (Lenkijoje)

Gdanskas, kartu su Sopotu ir Gdynia, sudaro vadinamąjį Trijų Miestų aglomeraciją, esančią Baltijos jūros pakrantėje. Šis regionas garsėja ne tik savo istorinėmis vietomis ir architektūra, bet ir puikiais paplūdimiais bei kultūriniais renginiais, pritraukiančiais lankytojus iš viso pasaulio.

Gdansko širdyje yra senamiestis su Mariacka gatve (Ulica Mariacka), kurioje įsikūrusios smulkios amatininkų parduotuvės ir jaukios kavinės. Čia taip pat galima pamatyti St. Mary’s Church, didžiausią plytinę bažnyčią pasaulyje, iš kurios bokšto atsiveria kvapą gniaužiantys miesto vaizdai. Motlawa upės krantinė, kurioje išsidėstęs žymusis Žalvarinis Kranas – dar vienas privalomas apsilankymo objektas, liudijantis miesto prekybinę ir jūrinę praeitį.

Sopote verta pasivaikščioti ilgiausiu Europoje mediniu prieplaukos tiltu, kuris yra puiki vieta pasigrožėti Baltijos jūros vaizdais. Sopotas taip pat žinomas dėl savo mineralinių vandenų ir sanatorijų, todėl čia galima ne tik mėgautis jūros teikiamais malonumais, bet ir atgaivinti kūną bei sielą.

Gdynia, nors ir jaunesnė nei Gdanskas ar Sopotas, siūlo unikalią modernistinės architektūros kolekciją ir yra žinoma dėl savo jūrų muziejaus bei akvariumo. Gdynios Orłowo paplūdimys yra populiarus dėl savo gražių vaizdų ir krioklių, kurie yra puikus fonas ramiam poilsiui prie jūros.

Keliaujantiems po trijų miestų regioną, patarimai dažniausiai susiję su oru: vasaros mėnesiais čia gali būti gana vėjuota, todėl verta pasirūpinti atitinkamais drabužiais. Be to, lankytojai raginami išbandyti vietinę žuvies virtuvę, ypač garsiuosius Baltijos silkės patiekalus.

Netoliese esantis Helo pusiasalis taip pat vertas dėmesio, siūlantis įvairias veiklas, tokias kaip dviračių nuoma.

Daugiau lankytinų vietų Gdanske Tripadvisor.com

Ką veikti Gdanske

Info: Pigūs skrydžiai į Gdanską

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pigūs skrydžiai į Gdanską
Pigūs skrydžiai į Gdanską
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0