Tiesioginis skrydis Kaunas Geteborgas

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Geteborgas, Švedija – didelis ir modernus miestas, turintis gausų kultūrinį gyvenimą, aukštą gyvenimo lygį bei gerai išvystytą transporto infrastruktūrą, pritraukiantis tiek verslininkus, tiek turistus iš viso pasaulio.

Tiesioginis skrydis Kaunas Geteborgas (Giotenburgas, Gioteborgas, Goteborg, Gothenburg) – į Geteborgą (Švediją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno ir Rygos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Geteborgas birželio 2024 m. tik €29,98 (7n.)
Įrašas
Šviesios ilgos dienos ir gaivinantis jūros brizas!
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas – Geteborgas geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-9 dienų kelionei):

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Geteborge / Švedijoje

Lankytinos vietos Geteborge (Švedijoje)

Geteborgas, antras pagal dydį miestas Švedijoje, yra žinomas dėl savo jūrinio paveldo, modernių atrakcijų ir žaliuojančių parkų. Įsikūręs vakarinėje Švedijos pakrantėje, miestas siūlo įvairias kultūrines ir gamtos patirtis.

Viena iš pagrindinių lankytinų vietų yra Geteborgo botanikos sodas, kuris yra vienas iš didžiausių Europoje. Čia lankytojai gali mėgautis daugiau nei 16,000 augalų rūšių, apžiūrėti teminius sodus ir pasivaikščioti po išplėtotas alpinariumo teritorijas. Taip pat verta aplankyti Trädgårdsföreningen – vieną iš geriausiai išlaikytų XIX amžiaus parkų Europoje, kuriame galima pasigrožėti rožynais ir istorine palmių šiltnamio architektūra.

Miesto širdyje stūksanti Haga yra seniausia Geteborgo dalis, garsi savo gerai išsaugotomis medinėmis pastatų eilėmis ir jaukiomis kavinėmis. Čia galima paragauti tradicinio švediško „fika“ – kavos pertraukėlės su saldumynais.

Geteborgo muziejus (Göteborgs Stadsmuseum), įsikūręs buvusiame Rytų Indijos kompanijos pastate, pasakoja apie miesto istoriją nuo vikingų laikų iki šių dienų. Taip pat nepraleiskite galimybės aplankyti Maritiman – laivybos muziejų po atviru dangumi, kur galima iš arti pamatyti karo laivus ir povandeninius laivus.

Šiuolaikiškų atrakcijų mėgėjams Geteborgas siūlo Liseberg – vieną didžiausių pramogų parkų Šiaurės Europoje, kuris ypač populiarus šeimoms su vaikais dėl įvairių atrakcionų ir teminių renginių.

Geteborgo archipelagas, pasiekiamas trumpu keltų reisu, siūlo nuostabius vaizdus ir ramybę. Väderöarna (Orų salos) yra tolimiausiai į vakarus esančios salos, kuriose galima stebėti audringą jūros grožį ir mėgautis gamtos takais.

Lankytojai rekomenduoja įsigyti Geteborgo kortelę, kuri suteikia nemokamą įėjimą į daugelį muziejų, viešojo transporto paslaugas, taip pat įvairias nuolaidas. Taip pat verta išbandyti vietinę jūros gėrybių virtuvę, ypač žinomas krevečių užkandžius, kuriuos galima rasti Feskekôrka – žuvies turguje. Geteborgas – puiki vieta tiems, kurie mėgsta derinti kultūrą su gamtos grožiu ir miesto pramogomis.

Daugiau lankytinų vietų Geteborge Tripadvisor.com

Ką veikti Geteborge

Info: Tiesioginis skrydis Kaunas Geteborgas

Išvykimo miestas

,

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tiesioginis skrydis Kaunas Geteborgas
Tiesioginis skrydis Kaunas Geteborgas
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0