Pigūs skrydžiai į Pafosą (Kiprą)

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 1

Kipras yra žavinga sala, kurioje derinasi nuostabi gamta, istorijos ir kultūros paveldas, taip pat šilta ir jauki atmosfera, kuri įkvėpia atsipalaiduoti ir mėgautis poilsio momentais.

Recently updated on 12 balandžio, 2024 at 08:17 pm

Pigūs skrydžiai į Pafosą – į Pafosą (Kiprą) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno arba iš Rygos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Kipras 2024 m. gegužės mėn. tik €94,30 (5n.)
Įrašas
Tiems, kas gali išvykti už savaitės.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Pafosas 2024 m. vasaros pradžioje €98,73 (7n.)
Įrašas
Birželio mėnesį Kipras vilioja turistus su savo šilta, bet ne per karšta oro temperatūra, idealiai tinkančia atsipalaidavimui prie jūros ir salos tyrinėjimui.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Pafosas 2024 m. rugpjūčio mėn. tik €122,92 (7n.)
Įrašas
Jūros vandens temperatūra rugpjūčio mėn. Pafose yra 25-28°C.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Pafosas 2024 m. sausio mėn. tik €55 (7n.)
Įrašas
Vidutinė sausio mėnesio dienos oro temperatūra Pafose, Kipre yra apie 16-18 laipsnių Celsijaus.
Įvertinimas0

Kaunas Pafosas geriausia kaina dabar

Kaunas Pafosas geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-14 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas-Pafosas tiesiogiai skrydžio kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Pafose / Kipre


Lankytinos vietos Kipre

Kipras yra sala, kuri yra puiki kelionės vieta dėl savo nuostabios klimato, jūros, istorijos ir kultūros. Lankomiausios ir įdomiausios vietos Kipre:

  1. Pafosas lankytinos vietos – tai viena iš populiariausių Kipro turistinių vietų, kuri yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pafosas yra senovės Romos miestas, kuris garsėja savo mozaikomis, senovės amfiteatru ir kitais istoriniais paminklais. Ši vieta taip pat yra žinoma dėl savo nuostabios jūros kraštovaizdžio, kuris puikiai tinka atsipalaiduoti ir mėgautis saule.
  2. Troodos kalnai – tai Kipro kalnų grandinė, kurioje yra daugybės žygių takų, kuriuose galima mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu ir vaizdais. Čia taip pat yra senovės bažnyčių ir kitų istorinių vietų, kurių reikia aplankyti.
  3. Limasolis – tai antras pagal dydį miestas Kipre, kuris yra žinomas dėl savo paplūdimių, naktinių klubų ir restoranų. Taip pat Limasolis yra žinomas dėl savo senovės istorijos ir architektūros, kurią galima pamatyti, aplankius senamiestį.
  4. Girne – tai miestas, kuris yra žinomas dėl savo senovės tvirtovės ir uosto. Girne taip pat yra garsus dėl savo paplūdimių ir jūros kraštovaizdžio, kuris puikiai tinka atsipalaiduoti ir mėgautis saule.
  5. Karpazo pusiasalis – tai Kipro šiaurinė dalis, kuri yra garsėjanti savo nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu, kuris yra saugomas nacionaliniame parke. Čia galima pamatyti dykumas, kalnus ir gražius paplūdimius.
  6. Ayia Napa – tai miestas, kuris yra garsus savo paplūdimiais ir naktiniu gyvenimu. Tačiau Ayia Napa taip pat yra garsus dėl savo vandens parkų ir kitų pramogų, kurias galima rasti šiame mieste.

Daugiau lankytinų vietų Pafose Tripadvisor.com

Kainos Pafose

Pafose, Kipre, kainos 2024 metais. Pvz. dviem asmenims skirtas vakaras vidutinėje restorano kategorijoje su trimis patiekalais – maždaug 60 eurų. Vietinėje kavinėje galite mėgautis gėrimais už tokią kainą: vietinis alus kainuos apie 3 eurus, o importuotas – šiek tiek daugiau​ (World Prices)​.

Kalbant apie būtiniausius produktus, pavyzdžiui, pieno litras kainuoja apie 1,60 eurų, o duonos kepalas – maždaug 1,50 eur.

Keliaujant po miestą, vienkartinis bilietas vietiniame transporte kainuos apie 1,50 eurų. (World Prices)​.

Ką nuveikti Pafose ir Kipre


Info: Pigūs skrydžiai į Pafosą (Kiprą)

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pigūs skrydžiai į Pafosą (Kiprą)
Pigūs skrydžiai į Pafosą (Kiprą)
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0