Rimini lankytinos vietos, orai, atsiliepimai

2024-04-13

Recently updated on 13 balandžio, 2024 at 12:08 pm

Rimini lankytinos vietos, orai, atsiliepimai

Faktai

Rimini – didžiausias paplūdimio kurortas prie Adrijos jūros, Riminis yra vienas mėgstamiausių Italijos pajūrių pačių italų atostogoms praleisti. Čia driekiasi įspūdingai ilgi paplūdimiai, nors daugelis iš jų nėra visiems prieinami, nes turi privačią prieigą prie daugybės viešbučių. Senamiestyje yra daug įdomių vietų, įskaitant Augusto arką nuo 27 m. Pr. Kr. Ir Tiberijaus tiltą iš I amžiaus pradžios. Riminis taip pat gali pasigirti daugybe puikių restoranų ir energingu naktiniu gyvenimu.

Riminis lankytinos vietos

TOP 10 Rimini lankytinų vietų:

  • Tiberijaus tiltas – tai puikus 2 tūkstančių metų senumo tiltas, kuris yra vienas iš Rimini simbolių. Jis perkelia vakarų Europos senovės istorijos atmosferą ir gali pasigirti nuostabiais vaizdais į upę ir miesto architektūrą.
  • Bažnyčia San Giuliano yra gotikinio stiliaus bažnyčia, pastatyta XII amžiuje. Ši bažnyčia yra reikšminga dėl savo architektūros ir nuostabaus vidinio interjero. Be to, čia yra viena gražiausių balkonų, kuriame galima pasigrožėti miesto panorama.
  • Piazza Cavour aikštė yra miesto pagrindinė aikštė, kurią puošia daugybė barokinių pastatų. Aikštė yra labai populiarus susitikimo ir poilsiavimo vieta tarp vietinių gyventojų ir turistų.
  • Rimini centras – tai gyvybingas miesto centras, kuriame galima rasti daugybę restoranų, parduotuvių ir kitų pramogų. Tame pačiame regione yra ir senasis miesto rajonas, kuriame galite pamatyti daugiau senovinės architektūros ir išbandyti tradicinius patiekalus.
  • Augusto arka yra romėniškojo senovės laikų paminklas, pastatytas 27 m. pr. Kr. Ši architektūros paminkla yra reikšminga istorinei ir kultūrinei Rimini paveldai, kurią būtinai verta aplankyti.
  • Renesanso stiliaus Malatestos šventykla – tai viena iš garsiausių kultūros ir architektūros paminklų Rimini mieste. Šventykla pastatyta XV amžiuje ir turi nuostabų fasadą, kuriame matomos įspūdingos skulptūros ir freskos.
  • Domus del Chirurgo yra vienas iš įdomiausių ir reikšmingų archeologinių vietų mieste. Tai senovinė buvusi chirurgų gyvenvietė, kurioje galima pamatyti senovės laikų buities rekonstrukcijas, meno eksponatus ir kitus įdomius eksponatus.
  • Italy in Miniature yra rekreacinis parkas, kuriame galima pamatyti iš visos Italijos žinomiausių architektūrinių ir istorinių vietų modelius. Tai yra puiki vieta, kur galite sužinoti daugiau apie Italijos kultūrą.
italia in miniatura, italy, rimini
holiday, italy, rimini

Daugiau apie tai, ką aplankyti Riminyje Tripadvisor puslapyje.

Orai Rimini

Vasarą (nuo gegužės vidurio) yra karšta ir saulėta, su labai retu lietumi. Gegužės viduryje vidutinė temperatūra 22°C, birželį – 25°C ir kyla iki 28°C liepos mėn. Rugsėjį išlieka pakankamai šilta, vidutiniškai apie 24°C, spalį – apie 19°C . Daugiau apie orus Riminyje.

Atsiliepimai apie Rimini

Forumuose ar socialinių tinklų grupėse dominuoja nuomonės, kad Riminyje yra pagrinde tik paplūdimiai, kavinės, naktinis gyvenimas. Nėra labai daug pažintinės veiklos. Verta pasiimti dviračius ir vakare pasivažinėti pakrante. Daugiau atsiliepimų patarimų:

Viską senamiestyje įmanoma apeiti pėsčiomis, tik į miniatiūras reikia važiuoti autobusu.

Riminio geležinkelio stotyje yra turistų informacinis centras, ten daug būna gerų bilietų kainų į įvairias atrakcijas.

Rimini = tvarkingesnė Palanga.

Riminis – nebent tingiam poilsiui. Nieko ten įdomaus nėra Mes 1 dieną pagulėję, važiavome į Veneciją ir San Mariną. San Mariną įsimylėjau.

Man Riminis toks pliažų ir Palangų mėgėjams. Užtektų paros, kad įsitikint. San Marinas puikus, verta važiuoti 

Daugiau atsiliepimų apie Rimini

Ką pamatyti netoliese?

San Marinas (autobusu). Bolonija (traukiniu).

Į San Mariną verta nuvykti. Veža autobusas nuo traukinių stoties už 5€.

Pačiam Riminy nelabai yra ką pamatyti :). Mes važiavome į Florenciją, Boloniją, Veneciją. Būtinai reikia nuvažiuoti į San Mariną.

Rimini atims vieną (bet visą) dieną. Jeigu nuspręsite aplankyti miniatiūrų parką, tai dar pusė. Traukiniais lengvai pasieksite Bolonją ir Ravenną. Kainas ir laikus rasite čia (pvz. Bolonja).

Jei keliausit su vaikais, netoli Rimini yra nemažas atrakcionų parkas Mirabilandia. Netoli jo Ravena, garsėjanti mozaikomis. Ranka pasiekiamas San Marinas, San Leo tvirtovė, Bolonija. Jei planuojat važinėti aplinkui, mano nuomone geriau nuomotis automobilį, nebūsit prisirišę prie grafiko, paprasčiau bus aplankyti norimas vietas, su parkavimu taip pat neturėjome problemų.

Kelionė į Rimini lėktuvu

Į Rimini iš Lietuvos (Kauno) skraidina Ryanair.

Pažiūrėkite, kokiomis datomis skrendant yra pigiausia kaina šiuo metu ir kokias kainas pavyko “pagauti” pastaruoju metu.

Ką nuveikti Rimini

0 0 balsų
Įvertinimas
guest

0 Comments
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0