Augustavas lankytinos vietos

2023-02-17

Augustavas lankytinos vietos

Augustavas – kurortinis Lenkijos miestelis, įsikūręs tarp miškų ir ežerų bei garsėjantis savo kanalais. Kartais jis vadinamas ,,Lenkiškąja Venecija“. Nuo Vilniaus jis nutolęs apie 215 km, tai yra apie 3 valandos automobiliu (nuo Kauno apie 170 km, tik 2 val), todėl tai yra puikus pasirinkimas savaitgalio kelionei.

Pramogos Augustave

Ką pamatyti Augustave?

 • Augustavo kanalas jungia Nemuno ir Vyslos upes. Tai turbūt pati populiariausia pramoga Augustave. Galite rinktis teminius, privačius, trumpesnius ar ilgesnius pasiplaukiojimus ežerais ir kanalu. Kainos priklauso nuo maršruto. Laivų, laivelių, gondolų, katamaranų pasiūla didžiulė, galima pirkti bilietus tiesiog vietoje. O jei iš anksto internetu pvz.:
  • Plaukimas iki Studzieničnos (įeina plaukimas šliuzais ir 20 min sustojimas Marijos šventovėje) kainuoja 60 PLN.
 • Studzieničnos Dievo Motinos sanktuariumas. 1999 m. šiame sanktuariume lankėsi popiežius Jonas Paulius II, kuriam vėliau šioje vietoje buvo pastatytas paminklas.

Taip pat Augustove yra populiari pagrindinė miesto gatvė, paplūdymiai, turgaus aikštė, koplytėlės ir t.t.

Kitos lankytinos vietos netoliese

Kur pavalgyti Augustave

Su vaikais

Augustavo miesto centre, netoli prie pėsčiųjų alėjos ir kanalo yra labai puiki žaidimų aikštelė vaikams. Augustavo mieste vasaros metu veikia keli batutų parkai. Įvairios pramogos vaikams (žaidimų automatai, atrakcionai, Lemur virvių parkas). Daugiau apie Augustavo pramogas vaikams.

Augustavas prekybos centrai

Populiariausi: “Food outlet” maisto bazė, “Kaufland” ir “Bedrionka”. Įprastai visos parduotuvės sekmadieniais yra uždarytos (išskyrus prekybos sekmadienius).

Kur apsistoti

Vienas populiaresnių ir prabangesnių variantų: Hotel Warszawa Spa & Resort – viešbutis su pusryčiais, vidaus baseinu, lauko pramogomis (dviračiai, vandens slidės ir pan) ir nuostabia panorama į Necko ežerą.

Pasidalinkite savo nuomone:

   Bendraukime!

   Komentarai

   Komentarų nėra
   Kelionių Atradimai
   Logo
   Register New Account
   Reset Password
   Compare items
   • Total (0)
   Compare
   0
   Shopping cart