Flightradar24

2022-12-28

Flightradar24

Flightradar24 yra švedų sukurta interneto svetainė, kuri teikia realaus laiko skrydžių duomenis iš viso pasaulio. Tai yra labai naudinga keliaujantiems žmonėms, kurie nori sekti savo skrydžio maršrurą, arba ieško informacijos apie skrydžius, kuriuos planuoja rezervuoti, arba jei laukia parskrendančių artimųjų.

Lėktuvų atvykimas ir išvykimas realiu laiku (rodomas laikas, skrydžio numeris, išvykimo miestas, avialinijos, ir statusas – vėluoja ar nevėluoja):

Kaip Flightradar gauna duomenis?

Dauguma lėktuvų yra aprūpinti atsakikliu – įrenginiu, kuris perduoda orlaivio padėtį ir kitus skrydžio duomenis oro eismo kontrolei. Tą signalą galima užfiksuoti specialiais imtuvais, paremtais ADS-B technologija, kuri yra skirta automatiniam priklausomam stebėjimui-transliavimui. Taip ši svetainė gali realiuoju laiku pateikti viską, kas vyksta danguje (su keliomis išimtimis).

Ar Flightradar24 rodo visus skrydžius?

Ne, lėktuvų savininkai gali prašyti, kad FAA nebūtų paskelbta FAA radarų kanaluose. Taip pat nerodomi kariniai skrydžiai (įskaitant AF1 ir kt.).

Flightradar sekamiausi skrydžiai

Programėlėje galima matyti realiu laiku daugiausiai stebimus skrydžius (top 10). Pvz. 2022m. rugpjūčio mėn labiausiai sekamas buvo N. Pelosi skrydis, tačiau 2022m. rugsėjo mėn. šį rekordą sumušė sekimas lėktuvo, kuris skraidino Karalienės Elžbietos karstą iš Edinburgo į RAF Northolt (netoli Londono).

0 0 balsų
Įvertinimas
guest

0 Comments
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0