Kaunas Kelnas ryanair skrydžiai

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Kelnas, Vokietija – senas miestas, turintis ilgą istoriją, garsėjantis didingais gotikiniais pastatais ir žymia katedra.

Kaunas Kelnas ryanair skrydžiai – į Kelną (Vokietiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno bei Rygos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Kelnas 2024 m. gegužės mėn. tik €39,98 (7n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį verta nukeliauti į Kelną, Vokietijoje, nes orai jau būna pakankamai šilti, tačiau dar nėra per daug karšta. Tai puikus laikas pasivaikščiojimams po senamiestį ir mėgavimuisi pavasario grožiu.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas Kelnas (Kiolnas, Cologne) geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 3-8 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas – Kelnas ryanair skrydžio kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Kelne / Vokietijoje

Kelnas lankytinos vietos

Kelnas – vienas iš seniausių Vokietijos miestų, turintis gilias istorines šaknis ir šiandien pasižymintis gyvybingu kultūros ir meno gyvenimu. Šis miestas yra žinomas dėl savo įspūdingos gotikinės Katedros, kuri ne tik dominuoja miesto panoramoje, bet ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Katedra, kurią statyti pradėta 1248 m., yra viena didžiausių tokio stiliaus bažnyčių pasaulyje ir laikoma viena pagrindinių miesto atrakcijų.

Ne mažiau žavus yra ir senamiestis (Altstadt), kuriame galima pasigrožėti tradiciniais, spalvingais namais, aplankyti senąsias bazilikas, tokias kaip Groß St. Martin, bei mėgautis atpalaiduojančia atmosfera prie Reino krantinės. Mėgstantys meno ir kultūros įvykius gali apsilankyti Ludwig muziejuje, kuriame eksponuojama viena didžiausių pop meno kolekcijų Europoje, arba nuvykti į Kölner Philharmonie koncertų salę, kurioje nuolat vyksta pasaulinio lygio muzikiniai renginiai.

Modernesnės atrakcijos Kelne apima ir Šokolado muziejų (Schokoladenmuseum), kuris yra ypatingai populiarus tarp šeimų su vaikais. Čia lankytojai gali ne tik išmokti apie šokolado gamybos procesą, bet ir paragauti šviežiai pagamintų skanėstų. Miesto parkai, toks kaip Rheinpark, siūlo puikias sąlygas ramiam poilsiui ir gamtos mėgavimosi akimirkoms.

Keliaujantys po Kelną dažnai pataria apsistoti miesto centre, kad būtų lengviau pasiekti pagrindines lankytinas vietas. Taip pat rekomenduojama išbandyti vietinę alaus rūšį „Kölsch“ ir paragauti tradicinių Vokietijos patiekalų.

Netoli Kelno, vos už valandos kelio automobiliu, yra Brühlo pilys, kurios taip pat įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šios dvi XVIII a. rokoko stiliaus pilys, Augustusburg ir Falkenlust, žavi savo architektūra ir puikiai išpuoselėtais sodais.

Kelnas, su savo įvairiapusišku kultūros paveldu ir moderniomis pramogomis, siūlo kiekvienam lankytojui ne tik istorines pamokas, bet ir patrauklias laisvalaikio praleidimo galimybes.

Daugiau lankytinų vietų Kelne Tripadvisor.com

Ką veikti Kelne

Info: Kaunas Kelnas ryanair skrydžiai

Išvykimo miestas

,

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaunas Kelnas ryanair skrydžiai
Kaunas Kelnas ryanair skrydžiai
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0