Kelionė į Berlyną lėktuvu

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Berlynas, Vokietija – miestas, kuris žavi savo įvairialypumu ir kontrastais, jungiančiais istorinę praeitį su moderniu dizainu bei kultūra, lankomas turistų iš viso pasaulio dėl savo įspūdingų muziejų, meno galerijų, istorinių paminklų bei gyvųjų kvartalų.

Recently updated on 11 gegužės, 2024 at 07:05 pm

Kelionė į Berlyną lėktuvu – į Berlyną (Vokietiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Berlynas 2024 m. birželio mėn. tik €29,98 (2n.)
Įrašas
Nuskrisk į Berlyną vienai dienai – paragauk legendinės kavos, susipažink su žymiąja siena. / Yra ir kitų datų variantų.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Berlynas liepą 2024 m. tik €38,46 (5n.)
Įrašas
Yra buvę ir geresnių kainų į Berlyną, bet čia būtent vasarą, patogios datos ir laikai.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Berlynas 2024 m. balandžio mėn. tik €29,98 (4n.)
Įrašas
Balandžio mėnesį Berlynas tampa idealia kelionės kryptimi dėl vidutiniškai šiltesnio oro, kuris leidžia mėgautis lauko kavinių ir parkų lankymu, bei mažesnio turistų skaičiaus, suteikiančio galimybę patirti miestą be didelių minių.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Berlynas 2024 m. balandžio mėn. tik €33,98 (2d.)
Įrašas
Balandžio mėnesį Berlynas Vokietijoje yra idealus laikotarpis, kai miestas atgyja po žiemos, prasideda gėlių žydėjimas ir yra mažiau turistų.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas – Berlynas geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 3-7 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali ryanair nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas – Berlynas – Kaunas skrydžio kaina yra pigiausia šiuo metu:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Berlyne / Vokietijoje

Lankytinos vietos Berlyne (Vokietijoje)

Berlynas yra vienas iš populiariausių Europos miestų, turintis daug istorijos, kultūros ir pramogų. Berlynas yra vokiško modernizmo simbolis, turintis neįtikėtiną kultūrinį paveldą ir gerai žinomas dėl savo gražių parkų ir alėjų. Berlyno sienos griuvimas 1989 m. paliko žymią žymę miesto istorijoje ir paskatino renesansą, pritraukiantį daug turistų iš viso pasaulio.

Viena iš žymiausių Berlyno vietų yra Brandenburgo vartai (Brandenburger Tor). Tai senovinė Berlyno vartų statyba, kuri per daugelį metų tapo simboliu. Tai yra labai dažnai turistų lankoma vieta. Kitos lankytinos vietos yra Berlyno sienos likučių apžiūrėjimas ir Checkpoint Charlie, kur turistai gali pamatyti, kaip atrodė Berlyno siena prieš jos griuvimą.

Berlynas taip pat yra gerai žinomas dėl savo muziejų. Vienas iš įdomiausių muziejų yra Berlyno Sienos muziejus (Berlin Wall Museum), kuriame saugoma informacija apie Berlyno sienos istoriją. Kiti rekomenduojami muziejai yra Jūrinis muziejus, Vokietijos technikos muziejus ir Berlyno nacionalinis muziejus.

Vaikams rekomenduojama aplankyti Berlyno žaislų muziejų (Spielzeugmuseum Berlin) ir Berlyno žirafos zoologijos sodą (Zoologischer Garten Berlin), kuriame gyvena daugiau kaip 20 000 gyvūnų. Berlyno zoo sodas yra išrinktas kaip viena geriausių Europoje ir įspūdinga vaizdingais eksponatais, tokiomis kaip didžiausia pasaulyje papūgos rūšis arba afrikietiški drambliai.

Netoliese esantys Potsdamo sodai ir Sanssouci rūmai taip pat verti dėmesio. Šie istoriniai kompleksai įspūdingai atspindi prabangą ir grožį, kuris buvo būdingas Prūsijos karališkiems rūmams.

Daugiau lankytinų vietų Berlyne Tripadvisor.com

Ką veikti Berlyne

Info: Kelionė į Berlyną lėktuvu

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kelionė į Berlyną lėktuvu
Kelionė į Berlyną lėktuvu
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0