Vilnius Niurnbergas ryanair skrydžiai

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Niurnbergo senamiestis – kaip muziejus po atviru dangumi, su labai įdomia viduramžių architektūra.

Recently updated on 7 birželio, 2024 at 10:45 pm

Vilnius Niurnbergas ryanair skrydžiai – į Niurnbergą (Vokietiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Vilniaus.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Niurnbergas 2024 m. gegužės mėn. tik €27,99 (7n.)
Įrašas
Likę 2 bilietai už šią kainą.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Niurnbergas 2024 m. gegužės mėn. tik €41,99 (8n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Niurnberge, Vokietijoje, vyksta įvairūs gatvės festivaliai, o miestas pražysta pavasario gėlėmis, suteikdamas jaukumo ir šilumos pojūtį.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Vilnius – Niurnbergas geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-9 dienų kelionei):

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Niurnberge / Vokietijoje

Niurnbergas lankytinos vietos

Niurnbergas, vienas iš žymiausių Vokietijos miestų, garsėja savo viduramžių architektūra, istoriniais įvykiais ir kultūros paveldu. Šis miestas, esantis Bavarijos žemėje, yra puiki kelionės kryptis tiems, kurie nori patirti autentišką Vokietijos dvasią.

Viena iš privalomų lankytinų vietų Niurnberge yra Niurnbergo pilis (Nürnberger Burg), iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantys miesto vaizdai. Pilis, pasakojama, buvo pastatyta dar XI amžiuje ir iki šiol išlaikė savo viduramžių žavesį. Keliautojai pataria apsilankyti vakare, kai mažiau turistų ir galima ramiau mėgautis saulėlydžio vaizdais.

Kitas žymus objektas – Lorenco bažnyčia (St. Lorenz), gotikinės architektūros perlas, kurios vidus puoštas įspūdingais meno kūriniais ir vitražais. Ne mažiau įdomi ir Šv. Sebaldo bažnyčia (St. Sebaldus Church), kurioje saugomos Šv. Sebaldo, miesto šventojo, relikvijos.

Mėgstantiems istoriją, verta aplankyti Niurnbergo dokumentacijos centrą (Dokumentationszentrum Reichsparteitagsgelände), kuriame eksponuojami Antrojo pasaulinio karo ir nacistinės Vokietijos istorija. Čia galima giliau suprasti istorines aplinkybes ir įvykius, kurie formavo šiuolaikinį pasaulį.

Be istorinių paminklų, Niurnberge yra ir puikių parkų, tokių kaip Pegnitz upės pakrantė, kur galima pasivaikščioti ir atsipalaiduoti gamtoje.

Keliautojai pataria ragauti tradicinį Niurnbergo dešrainį – mažą, bet labai skanų, kurį galima rasti bet kurioje miesto gatvės maisto vietoje.

Netoliese Niurnbergo verta aplankyti ir Bambergą – UNESCO pasaulio paveldo miestą, garsėjantį savo išskirtine alaus gamybos tradicija ir viduramžių miesto centru, kuris išliko beveik nepakitęs.

Niurnbergas – tai miestas, kuris sugebėjo išlaikyti savo istorinę dvasią, suteikdamas lankytojams unikalią galimybę patirti Vokietijos kultūrą ir istoriją. Keliaudami čia, atsidursite tarp gotikinių bažnyčių, įspūdingų pilų ir įtraukiančių istorijos pamokų, kurios leis geriau pažinti šią Europos širdį.

 

Daugiau lankytinų vietų Niurnberge Tripadvisor.com

Ką veikti Niurnberge

Info: Vilnius Niurnbergas ryanair skrydžiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilnius Niurnbergas ryanair skrydžiai
Vilnius Niurnbergas ryanair skrydžiai
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0