Trumpa kelionė į Paryžių – skrydis tik €49.98

 49,98

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 1

2022.12.26 rasta kaina: Trumpa kelionė į Paryžių – skrydis tik €49,98 (į abi puses), €29,98 turintiems WDC.

Vilnius Paryžius skrydis pigiausia kaina dabar


Ką nuveikti Paryžiuje?


Nakvynė

Booking.com

Lankytinos vietos Paryžiuje

Paryžius yra viena iš pasaulio svarbiausių kultūros, istorijos ir meno sostinių, todėl yra daugybė dalykų, kuriuos galima pamatyti ir aplankyti per 5 dienas. Keletas patarimų, ką galima aplankyti Paryžiuje per kelias dienas:

  1. Eifelio bokštas: tai vienas iš Paryžiaus simbolių ir vienas populiariausių turistų lankytinų vietų. Bokštas yra 324 metrų aukščio ir pasižymi puikiais vaizdais į miestą.
  2. Luvras: tai labai garsus pasaulyje muziejus, kuriame yra daugybė istorinių ir meno vertybių. Muziejuje galite pamatyti tokias vertybes kaip Mona Lisa ir Milo Venerą.
  3. Notre Dame Bazilika: tai viena iš garsiausių pasaulio katedrų, kuri yra žinoma dėl savo gotikinės architektūros ir istorijos. Katedroje taip pat galite pamatyti Švenčiausiosios Mergelės statulą ir kitus meno kūrinius.
  4. Montmartre: tai žymus Paryžiaus kvartalas, kuriame yra daug meno galerijų, užeigų ir kavinukių. Montmartre yra žinomas dėl savo nuostabaus vaizdo į miestą iš Sacré-Cœur bažnyčios.
  5. Senoji Paryžiaus katedra: tai viena iš seniausių Paryžiaus katedrų, kuri yra žinoma dėl savo gotikinės architektūros ir istorijos. Katedroje galite pamatyti daugybę meno kūrinių ir apžiūrėti katedros vidų.

Taip pat galima aplankyti daug kitų lankytinų vietų Paryžiuje, tokių kaip Champs-Élysées, Triumfo arka, Sainte-Chapelle bažnyčia ir t.t..

Papildoma info: Trumpa kelionė į Paryžių – skrydis tik €49.98

Miestas

Šalis

Išvykimo miestas

Atsiliepimai

0.0 iš 5
0
0
0
0
0
Parašyti atsiliepimą

Komentarų nėra

Parašykite: “Trumpa kelionė į Paryžių – skrydis tik €49.98”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Trumpa kelionė į Paryžių – skrydis tik €49.98
Trumpa kelionė į Paryžių – skrydis tik €49.98

 49,98

Kelionių Atradimai
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0