Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Tenerifė yra žinoma dėl savo įspūdingų vulkaninių peizažų, nuostabių paplūdimių, egzotinių parkų ir nuolat šilto klimato, kuris traukia turistus iš viso pasaulio visus metus.

Pigūs skrydžiai į Tenerifę – šiuo metu sunku rasti pigius tiesioginius skrydžius, kuriuos vykdo airBaltic iš Vilniaus bei Rygos. Bet galima rasti pigių kombinuotų skrydžių su ryanair, su persėdimu pvz. Londone, Liverpulyje, Bristolyje ir pan…

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Tenerifė 2024 m. gegužės mėn. tik €132 (9n.), su persėdimu Londone
Įrašas
Gegužės mėnesį Tenerifėje Ispanijoje galite mėgautis saule, jūra ir ramybe, nes tai dar ne pagrindinis turistų sezonas, tačiau oro temperatūra jau pakankamai šilta.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Ryga/Vilnius – Tenerife tiesioginio skrydžio geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 7-14 dienų kelionei):

Nakvynė Tenerife / Ispanijoje

Lankytinos vietos Tenerife (Ispanijoje)

Tenerifė – didžiausia iš Kanarų salų, garsėjanti savo įspūdingais kraštovaizdžiais, nuostabiais paplūdimiais ir amžinu pavasariu, dėl kurio ši sala tampa traukos centru visus metus. Čia, Atlanto vandenyne, esanti sala siūlo ne tik atsipalaidavimą paplūdimiuose, bet ir nuotykius gamtos mylėtojams.

Žymiausias Tenerifės objektas – Teidės ugnikalnis, kuris yra ne tik salos, bet ir visos Ispanijos aukščiausias taškas. Teidės nacionalinis parkas (Parque Nacional del Teide) yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše ir siūlo kvapą gniaužiančius vaizdus bei unikalią augaliją. Keliautojai pataria apsilankyti čia anksti ryte arba vėlyvą popietę, kad išvengtumėte minios ir galėtumėte mėgautis saulėlydžiu ar saulėtekiu.

Antra privaloma lankytina vieta yra Loro Parque, vienas iš geriausių zoologijos sodų pasaulyje, esantis Puerto de la Cruz mieste. Čia galima išvysti įvairias gyvūnų rūšis, įskaitant pandus, delfinus ir pingvinus.

Tenerifės šiaurėje, La Orotava slėnyje, turistus vilioja senoviniai miesteliai su jų siauromis kalnų gatvėmis ir tradiciniais architektūros perlais.

Keliaujantiems po salą taip pat rekomenduojama aplankyti Masca kaimelį, kuris yra paslėptas kalnų šlaituose ir siūlo stebuklingus vaizdus bei autentišką Kanarų kultūros patirtį.

Keliautojų patarimai: nors Tenerifė ir garsėja savo šiltu klimatu, Teidės ugnikalnyje temperatūra gali smarkiai kisti, todėl reikėtų pasirūpinti šiltais drabužiais. Taip pat, norint išvengti didelių turistų minios, vertėtų aplankyti populiariausias vietas ne sezono metu.

Netoli Tenerifės yra kitos Kanarų salos, tokios kaip La Gomera ar El Hierro, kurias taip pat verta aplankyti. Tenerifė – tai puiki vieta tiek ramiam atostogų poilsiui prie jūros, tiek aktyviam laisvalaikiui gamtoje, leidžianti patirti įvairiapusišką atostogų patirtį.

Daugiau lankytinų vietų Tenerifėje Tripadvisor.com

Ką veikti Tenerifėje

Info: Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pigūs skrydžiai į Tenerifę
Pigūs skrydžiai į Tenerifę
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0