Vilnius Varna tiesioginis skrydis

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Varna, Bulgarija – jūros uostas su ilgu smėlio paplūdimiu, turtinga istorija ir kultūra, žinoma dėl savo architektūros ir muziejų, taip pat populiari dėl šventinių renginių ir naktinio gyvenimo.

Recently updated on 27 balandžio, 2024 at 07:12 pm

Vilnius Varna tiesioginis skrydis – šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Varna 2024 m. birželio mėn. tik €65,98 (4n.)
Įrašas
Trumpas pabėgimas - šiltas oras ir nuostabūs paplūdimiai!
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Varna 2024 m. rugpjūčio mėn. tik €90,98 (7n.)
Įrašas
Vidutinė dienos oro temperatūra Varnoje, Bulgarijoje rugpjūčio mėnesį yra apie 28-30 laipsnių Celsijaus.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Vilnius – Varna geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-9 dienų kelionei):

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Varnoje / Bulgarijoje

Lankytinos vietos Varnoje (Bulgarijoje)

Varna yra didžiausias Bulgarijos miestas, esantis Juodosios jūros pakrantėje. Šis miestas turi daugybę žymių lankytinų vietų, kurios pritraukia turistus iš viso pasaulio. Be jūros ir nuostabaus paplūdymio Varna siūlo ir kitų lankytinų vietų.

Vienas iš pagrindinių objektų yra Varnos katedra, kuri yra vienas iš didžiausių katalikų šventovių Rytų Europoje. Katedra žavi savo architektūra ir puikiai išlaikytais vidiniais freskomis. Kitas žymus objektas yra Varnos archeologijos muziejus, kuriame galima pamatyti senovės graikų ir romėnų laikų eksponatus. Ten taip pat yra unikalių aukso ir sidabro radinių kolekcija.

Keliautojai, kurie jau aplankė Varną, pataria pasivaikščioti po miesto senamiestį, kuriame galima pamatyti senovės pastatus ir gatves su akmeniniais grindiniais. Taip pat verta aplankyti Varnos jūrų sodą (“sea garde”, kuris yra vienas didžiausių Europoje. Ten galima pasivaikščioti tarp įvairių augalų ir gėlių, mėgautis ramybe ir grožiu.

Netoliese Varnos yra keletas vietų, kurias taip pat verta aplankyti. Vienas iš jų yra Balčiko miestelis, kuris garsėja savo Baltųjų rūmų kompleksu. Tai buvo buvusio Bulgarijos karaliaus vasarnamis, kuris dabar yra atviras lankytojams. Kitas įdomus objektas yra Nesebaro senamiestis, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše. Senamiestis žavi savo siauromis gatvelėmis, senovės bažnyčiomis ir gražiais vaizdais į jūrą.

Kaliakros iškyšulys, su savo įspūdingais vaizdais į Juodąją jūrą, yra vienas iš natūralių stebuklų, įsikūręs Bulgarijos šiaurės rytų pakrantėje. Ši uolėta vieta garsėja ne tik savo gražiais peizažais, bet ir istoriniu paveldu, įskaitant Romėnų amfiteatrą ir viduramžių tvirtovę. Kaliakros iškyšulys taip pat žavės gamtos mylėtojus, nes čia gausu įvairių paukščių rūšių, ir ši vieta yra pripažinta Europos svarbos ornitologine teritorija. Kaliakros iškyšulys nuo Varnos yra apie 60 kilometrų į šiaurės rytus.

Daugiau lankytinų vietų Varnoje Tripadvisor.com

Ką veikti Varnoje

Info: Vilnius Varna tiesioginis skrydis

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilnius Varna tiesioginis skrydis
Vilnius Varna tiesioginis skrydis
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0