Tiesioginiai skrydžiai į Siciliją

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Trapani – miestas, įsikūręs Sicilijos vakarinėje pakrantėje, žinomas dėl savo puikių jūros gėrybių bei įspūdingų barokinių pastatų (pvz. katedra bei fontanas).

Tiesioginiai skrydžiai į Siciliją – į Trapanį (Siciliją, Italiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Rygos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Ryga Sicilija birželį 2024 m. tik €79,14 (12n.)
Įrašas
Kur saulė susitinka su jūra!
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Ryga Trapani 2024 m. gegužės mėn. €98,75 (5n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Sicilijoje gausu saulės, žydinčių citrinų sodų ir dar neperpildytų paplūdimių.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Ryga – Trapani geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-14 dienų kelionei):

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Trapani / Sicilijoje

Trapani (Sicilija) lankytinos vietos

Trapani miestas, įsikūręs Sicilijos vakarinėje pusėje, pasižymi unikaliu uostamiesčio žavesiu ir istorinių bei gamtos lankytinų vietų gausa. Miestas garsėja savo barokinės architektūros pastatais, jūros gėrybėmis ir saulėlydžiais, kurie nušviečia senamiesčio druskos pylimus.

Vienas iš Trapani simbolių – Erice keltuvas, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į miestą ir aplinkines salas. Kelionė keltuvu kainuoja apie 9 eurus į abi puses. Viršūnėje lankytojus pasitinka Erice, viduramžių miestelis, garsėjantis savo tvirtovėmis, bažnyčiomis ir amatininkų dirbtuvėmis. Čia taip pat verta paragauti vietinio konditerio gaminių, ypač mandolato.

Trapanio salos galo ragas, žinomas kaip Torre di Ligny, yra puiki vieta pasigrožėti jūra ir miesto panorama. Čia įsikūrusiame muziejuje galima susipažinti su jūrų biologija ir regiono archeologiniais radiniais, o įėjimas kainuoja apie 3 eurus.

Riserva Naturale Saline di Trapani e Paceco yra dar viena privaloma lankytina vieta. Tai druskos pylimų rezervatas, kuriame galima stebėti flamingus ir kitas paukščių rūšis. Ekskursijos maršrutu, įskaitant aplankymą druskos muziejuje, kainuoja apie 15 eurų.

Norintiems patirti modernesnes atrakcijas, Trapani siūlo Pepoli muziejų, kuriame eksponuojami meno kūriniai ir viduramžių amatininkų dirbiniai, o įėjimas į muziejų kainuoja 8 eurus. Taip pat galima apsilankyti Via Garibaldi gatvėje, kurioje gausu madingų parduotuvių ir restoranų.

Iš Trapanio verta aplankyti ir kitas Sicilijos salos dalis. San Vito Lo Capo garsėja savo nuostabiais paplūdimiais. Mazara del Vallo, pasiekiamas per mažiau nei valandą, žavi arabų-italų architektūra ir žvejybos kultūra.

Kelionės į Siciliją patarimai apima saulės kremo naudojimą dėl stiprios saulės, hidrataciją ir ankstyvą lankymąsi populiaruose objektuose, kad išvengtumėte minios. Taip pat verta išmokti keletą pagrindinių italų kalbos žodžių, kad lengviau bendrautumėte su vietos gyventojais.

Daugiau lankytinų vietų Sicilijoje Tripadvisor.com

Ką veikti Sicilijoje

Info: Tiesioginiai skrydžiai į Siciliją

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tiesioginiai skrydžiai į Siciliją
Tiesioginiai skrydžiai į Siciliją
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0