Kaunas Zadaras ryanair skrydžiai

(1 komentaras)

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Zadaras, Kroatijos miestas, garsėja savo romėniškais ir viduramžių paminklais, fantastiškais saulėlydžiais, kuriuos garbino net Alfredas Hitchcockas, ir unikaliais jūros vargonais, kur bangos groja muziką.

Recently updated on 18 balandžio, 2024 at 08:26 pm

Kaunas Zadaras ryanair skrydžiai – į Zadarą (Kroatiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Zadaras 2024 m. rugpjūčio mėn. tik €77,60 (10n.)
Įrašas
Rugpjūčio mėnesį Zadare, Kroatijoje, galite mėgautis saulėtomis dienomis, šilta Adrijos jūra ir nuostabiais saulėlydžiais, kurie šiame mieste yra laikomi vienais gražiausių pasaulyje.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Zadaras liepos 2024 m. tik €101,70 (14n.)
Įrašas
Savarankiškos kelionės idėja - dvi savaitės Kroatijoje, kai jūros vanduo vidutiniškai pasiekia 26°C.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Zadaras birželio pradžioje 2024 m. tik €108,94 (7n.)
Įrašas
Birželio mėnesį Zadare, Kroatijoje, galite mėgautis saule ir jūra, nes vidutinė dienos temperatūra siekia 28 laipsnius Celsijaus, o jūros vanduo yra apie 22 laipsnius.
Įvertinimas+1
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Zadaras birželį 2024 m. tik €99,33 (3n.)
Įrašas
Trumpas pabėgimas į Kroatiją trims dienoms!
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Zadaras birželio 2024 m. tik €107,77 (7n.)
Įrašas
Vasaros pradžia saulėtoje Kroatijoje!
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas – Zadaras geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 5-14 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas Zadaras ryanair skrydžio kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Zadare / Kroatijoje

Zadaras lankytinos vietos

Zadaras, įsikūręs Kroatijos pakrantėje, yra miestas, kurio senovinė aura ir šiuolaikinės pramogos sukuria nepakartojamą atmosferą. Čia susipina istorija su dabartimi, o šiltas Viduržemio jūros klimatas prideda dar daugiau žavesio.

Vienas žymiausių lankytinų vietų – Morske orgulje (Jūros vargonai). Tai unikalus architektūros ir muzikos kūrinys, kurį kurdama gamta pati groja melodijas. Bangos atmuša į po vandeniu įrengtas angas, kurios veda į vamzdynus, skleidžiančius hipnotizuojančius garsus. Šalia Jūros vargonų rasite saulėlydžio sveikinimo įrenginį – „Sveikinimas saulei“. Tai didelis apskritimas, sudarytas iš saulės energiją kaupiančių šviesos diodų, vakare kuriantis įspūdingą šviesos šou.

Senamiestis su savo siauromis gatvelėmis, barokinėmis bažnyčiomis ir viduramžių mūrais kviečia leistis į kelionę laiku. Čia taip pat galima rasti Šv. Donato bažnyčią – vieną seniausių ir geriausiai išsilaikiusių preromanikos laikotarpio paminklų Europoje.

Keliaujantieji į Zadarą pataria nepraleisti progos paragauti vietinės virtuvės, kurioje vyrauja žuvies ir jūros gėrybių patiekalai, paskaninti šviežiomis žolelėmis ir Viduržemio jūros regionui būdingais alyvuogių aliejais. Taip pat rekomenduojama pasivaikščioti uostamiesčio promenada, kur galima mėgautis ne tik jūros teikiamu vaizdu, bet ir įspūdingais saulėlydžiais.

Netoliese Zadaro yra keletas vietų, kurias verta aplankyti. Plitvicos ežerų nacionalinis parkas, UNESCO pasaulio paveldo objektas, garsėja savo krištolo švarumo ežerais, kriokliais ir neįtikėtinu gamtos grožiu. Taip pat Kornati nacionalinis parkas, sudarytas iš beveik 150 nedidelių salų, siūlo nepakartojamas jūrines pramogas ir nardymo vietų tyrinėjimą.

Daugiau lankytinų vietų Zadare Tripadvisor.com

Zadaras – Splitas atstumas

Zadaras ir Splitas yra du svarbiausi turistiniai miestai Kroatijoje, o tarp jų esantis atstumas yra maždaug 158 kilometrai. Kelionė automobiliu iš Zadaro į Splitą paprastai trunka apie 1 valandą ir 45 minutes, važiuojant greitkeliu A1. Autobuso Zadaras – Splitas bilieto kaina yra apie €18, kelionė trunka apie 3h.

Zadaras – Dubrovnikas atstumas

Nors Zadaras ir Dubrovnikas abi yra pakrantės miestai, juos skiria didesnis atstumas – maždaug 350 kilometrų. Kelionė iš Zadaro į Dubrovniką automobiliu gali užtrukti apie 4 valandas, keliaujant per A1 greitkelį ir tęsiant kelionę D8 (Jadranska) magistrale. Ši kelionė siūlo labai gražius vaizdus, esančius šalia jūros kranto. Autobuso Zadaras – Dubrovnikas bilieto kaina yra apie €24, kelionė trunka apie 8h.

Zadaras paplūdimiai

Zadaras garsėja savo nuostabiais paplūdimiais. Kolovare yra vienas populiariausių Zadaro paplūdimių, esantis patogioje vietoje netoli miesto centro. Šis gerai prižiūrimas paplūdimys pasižymi skaidriu vandeniu ir puikiomis sąlygomis maudynėms. Be to, Borikas yra dar vienas žymus paplūdimys, ypač tarp šeimų su vaikais, dėl esančio smėlio ir įvairių pramogų. Visi paplūdimiai Zadare.

Zadaras kainos

Zadare kainos gali svyruoti priklausomai nuo sezono, bet apskritai miestas laikomas prieinamu pasirinkimu keliautojams. Pavalgyti restorane Zadare yra netgi truputį (2%) pigiau nei Vilniuj, bet maisto prekių kainos vidutiniškai yra 4% didesnės Zadare. Pvz. kava vidutiniškai Zadare kainuoja apie €2, vietinis alus 0,5l €3, patiekalas restorane – vidutiniškai apie €11.

Ką veikti Zadare ir Kroatijoje

Zadaras atsiliepimai

Realūs atsiliepimai apie Zadarą forume.

Info: Kaunas Zadaras ryanair skrydžiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ieva_ema avatar
1 mėnesį prieš
Įvertinimas :
     

Neblogai!

Kaunas Zadaras ryanair skrydžiai
Kaunas Zadaras ryanair skrydžiai
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0