Pigūs skrydžiai į Londoną

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Londonas, Jungtinės Karalystės sostinė, žavi savo istoriniu grožiu, kurį atspindi garsusis Big Ben, Towerio tiltas, Tower of London. Čia taip pat yra ir modernių architektūros stebuklų, tokių kaip The Shard dangoraižis. Londone gausu muziejų, teatrų ir galerijų.

Pigūs skrydžiai į Londoną – į Londoną (Didžiąją Britaniją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno, VIlniaus, Rygos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Palanga Londonas 2024 m. birželio mėn. tik €39,99 (5n.)
Įrašas
Birželio mėnesį Londone galite mėgautis ilgiausiomis dienomis, žaliuojančiais parkais ir įvairiais kultūriniais renginiais.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Londonas 2024 m. gegužės mėn. tik €29,98 (5n.)
Įrašas
Prailgintas pavasariškas savaitgalis Londone!
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Londonas 2024 m. gegužės mėn. tik €29,98 (4n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Londonas pradeda žydėti, o šiltesnė orų temperatūra leidžia mėgautis daugybe lauko renginių ir festivalių, taip pat aplankyti garsiuosius miesto parkus.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas – Londonas geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-10 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas – Londonas ryanair skrydžio kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Londone / Didžiojoje Britanijoje

Lankytinos vietos Londono (Jungtinė Karalystė)

Londonas, Didžiosios Britanijos sostinė, yra vienas iš labiausiai lankomų miestų pasaulyje, siūlantis turistams begalinį objektų ir veiklų sąrašą. Miestas garsėja savo istorinėmis vietomis, pasaulinio lygio muziejais ir dinamiška kultūra.

Vienas iš labiausiai lankytinų objektų yra Londono Tiltas (Tower Bridge), iš kurio atsiveria įspūdingi miesto vaizdai. Šalia jo yra Londono Tvirtovė (Tower of London), kurioje saugomi karališkieji juvelyriniai dirbiniai ir kur galima sužinoti apie miesto bei šalies istoriją.

Buckingamo rūmai (Buckingham Palace) yra karališkosios šeimos rezidencija, kurioje vasaros mėnesiais galima apžiūrėti valstybinius apartamentus. Besikeičianti sargybos ceremonija yra vienas iš populiariausių turistų traukos objektų.

Viena iš įspūdingiausių miesto vietų yra Londono Akis (London Eye), didžiulis apžvalgos ratas, siūlantis nepakartojamą panoramą į miesto horizontą.

Muziejų mėgėjai turėtų aplankyti Britų muziejų (British Museum), kurio kolekcijoje yra daugiau nei septyni milijonai eksponatų, atspindinčių visos žmonijos istoriją ir kultūrą. Taip pat, Nacionalinę galeriją (National Gallery), kurioje eksponuojami europietiško meno šedevrai.

Kelionės patarimai: Londonas garsėja savo permainingu oru, tad nepamirškite pasiimti lietpalčio ar skėčio. Miestas didelis ir judrus, todėl naudotis viešuoju transportu, ypač metro, bus patogiausias būdas judėti tarp lankytinų vietų.

Netoliese Londono verta aplankyti Vindzoro pilį (Windsor Castle), kuri yra viena iš karališkosios šeimos rezidencijų ir yra atvira lankytojams. Taip pat, Stounhendžas (Stonehenge), pasaulinio paveldo objektas, esantis vos už kelių valandų kelio automobiliu, siūlo pasigrožėti viena iš didžiausių pasaulio mįslių.

Londonas su savo istoriniais paminklais, kultūrine įvairove ir gyvybingumu siūlo kiekvienam lankytojui kažką nepakartojamo. Nuo pasaulinio lygio muziejų iki istorinių paminklų ir modernių atrakcijų, Londonas yra miestas, kurį verta aplankyti bent kartą gyvenime.

Daugiau lankytinų vietų Londone Tripadvisor.com

Ką veikti Londone

Info: Pigūs skrydžiai į Londoną

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pigūs skrydžiai į Londoną
Pigūs skrydžiai į Londoną
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0