Daiktų sąrašas, ką pasiimti į kelionę

2022-08-09

Internete yra nemažai patarimų, ką pasiimti į kelionę. Tačiau dažnai tai perskaitome, ir būna savaime suprantama tuo metu, o kai reikia pakuotis, ar jau susikrovus lagaminą, kartais apima nerimas, kad kažką užmiršome.

Daiktų sąrašas kelionei atsispausdinti

Patogus spausdinamas PDF sąrašas, kuris padės nieko neužmiršti ir idealiai pasiruošti kelionei.

Šis spausdinamas sąrašas bus puikus pagalbininkas prieš kelionę pasitikrinti, ar nieko nepamiršome. Kadangi kelionės būna labai skirtingos (žiemą ar vasarą, su vaikais ar be vaikų), tai žinoma daiktų poreikis yra skirtingas. Tačiau čia atrinkome universaliausius būtiniausius daiktus ir palikome vietos jums įsirašyti savo reikiamus punktus.

Sąrašas gali būti naudojamas universaliai, ypatingai tinkamas asmeniui ar šeimai, išsiruošusiai vasaros atostogoms lėktuvu.

 • Drabužiai / Aksesuarai. Savaime suprantama, kad drabužių įvairovė priklauso nuo kelionės tipo ir keliautojo. Dažnai užmirštamas daiktas – šlepetės ar akiniai nuo saulės. Nedidelė kuprinė gali pradžioj atrodyti nebūtina, bet paskui praverčia vietoje vaikščiojant įsimesti vandens buteliuką ir pan.
 • Higiena / kosmetika. Kremas nuo saulės, ar įdegiui gali būti labai svarbus, jei skrendate į šiltus kraštus. Dezinfekcinis skystis rankoms labai pravers, jei nebus galimybės nusiplauti prieš valgį rankų. Rankšluostis gali pasirodyti nebūtinas, nes dažniausiai būna viešbučiuose, tačiau jis pravers, jei eisite į paplūdymį.
 • Svarbu. Pasas, pinigai, telefonas, įkroviklis, padaryta lėktuvo registracija (telefone ar atspausdinta) – savaime suprantami dalykai, bet labai svarbūs pasitikrinti, ar tikrai neužmiršome. Vaistai nuo skausmo, virškinimo sutrikimo ar pleistrai gali labai pagelbėti kelionėje.
 • Papildomai. Viešbučio rezervacijos patvirtinimą visai patogu būti atsispaudinus, paso kopijos praverstų pametus asmens dokumentus.
 • Rankinuke / Neštis į lėktuvą. Jei turite registruotą bagažą, visai praverstų į rankinį krepšį įsimesti dantų šepetuką ir kokį mėgiamą drabužį – tam atvejui, jei registruotas bagažas dingtų, kad turėtume atsargą išgyventi dieną kitą, kol bagažas atsiras.
 • Mano. Kadangi visų poreikiai individualūs, būtinas ir asmeninis sąrašas. Gal turite nepamiršti fotoaparato, ar jo įkroviklio. Ar skrendate su vaikais, tada sąrašas tikrai prasiplės sauskelnėmis, mišinuku ir pan.

Ką pasiimti į kelionę sąrašas – atsisiųsti PDF čia. Nėra jokios registracijos ar kitų trikdžių.

kapasiimti-ikelioneok2-converted-1


Daiktų sąrašas į kelionę programėlėje

PackPoint yra viena iš populiariausių daiktų kelionei pakavimo programėlių. „PackPoint“ turi visas pagrindines funkcijas, taip pat tai pakankamai nesudėtinga. Pakavimo programėlė generuoja sąrašus pagal jūsų lytį (vyras ar moteris), kelionės tikslą, trukmę, kelionės tipą, veiklą ir skalbimo galimybes kelionės metu. PackPoint taip pat atsižvelgia į prognozuojamus orus. Tiek Android, tiek iOS.

Packteo – vienas geresnių pasirinkimų, jei jums patinka kurti sąrašą rankiniu būdu. Galite tiesiog įvesti kiekvieną elementą arba pasirinkti daiktus iš bendrojo katalogo ir taip sukurti galutinį sąrašą. 

Pasidalinkite savo nuomone:

   Bendraukime!

   Komentarai

   Komentarų nėra
   Kelionių Atradimai
   Logo
   Register New Account
   Reset Password
   Compare items
   • Total (0)
   Compare
   0