Kiwi skrydžiai

2023-02-17

Kiwi skrydžiai

Kas yra “Kiwi flights”

Kiwi flights (kiwi.com) yra Čekijos internetinė kelionių agentūra, įkurta 2012 metais.

Kiwi.com padeda pirkti lėktuvų bilietus ir sudaro kelionių maršrutus naudodama skirtingų aviakompanijų skrydžius. Ši svetainė gali būti naudinga dėl kelių priežasčių:

 1. Kiwi.com pateikia platų skrydžių pasirinkimą: ji naudoja skrydžius iš daugelio skirtingų aviakompanijų.
 2. Kiwi.com padeda sudaryti maršrutus su keliais skrydžiais: jei norite keliauti į vietą, kur tiesioginio skrydžio nėra, arba jis yra labai brangus.
 3. Kiwi.com siūlo kelionių draudimą ir kitas paslaugas (viešbučių rezervacijas ir transporto paslaugas).

Kiwi naudingos funkcijos

 • Skrydžio tikslą galima rinktis Anywhere (skristi bet kur).
 • Skrydžio tikslui galima rinktis kelis miestus, ne vieną (multi-city).
 • Derinamos skirtingos avialinijos.
 • Datų pasirinkimas (lankstumas nėra labai didelis, bet leidžiama +-5 dienos)
 • Norimos kainos pranešimas (Price Alert). Galima nusistatyti, kad kai norimas skrydis nukris iki norimos kainos, jums el. paštu ateis pranešimas.

Kiwi yra labai patogu tada, kai pvz. žinote kur norite skristi ir tinka netiesioginis skrydys. Taip pat gali duoti idėjų, kur nukeliauti, ypač jei tinka kuo pigesnis variantas su ilgu laukimu. Dar patogu ieškoti skrydžių iki tam tikros sumos, pvz €100. Atradus norimą variantą, reikėtų pasigilinti ar pirkti per kiwi apsimoka (reikėtų pasitikrinti pvz. ir per skyscanner), bet paieškai tikrai naudingas įrankis.

Kiwi bilietai. Ar patikima?

Papildomai sumokėjus galima įsigyti Kiwi.com guarantee, kur siūlo skrydžio keitimą ar pinigų grąžinimą. Daugiau apie kiwi.com garantijas.

Kokie kiwi.com minusai?

 • Dėl dažnai siūlomų jungiamųjų skirtingų avialinijų skrydžių, kyla rizika nesklandžiai kelionei (jei vienas jų vėluoja ar yra atidedamas, kitos avialinijos neatsakingos). Pvz dažnas skundas apie kiwi.com yra tas žmonės nespėja į jungimuosius skrydžius, todėl čia reikėtų ir savarankiškai apsidrausti ir pagalvoti patiems prieš perkant.
 • neapima visų avialinijų (bet čia panašiai kaip ir kituose panašiuose puslapiuose).
 • ne visada bus pigiausia (reikėtų pasitikrinti kitur).

Ar galima atšaukti?

Galite atšaukti kelionę likus 48 valandoms iki suplanuoto išvykimo ir vis tiek turėsite teisę atgauti pinigus. Pinigų grąžinimas priklausys nuo bilieto tipo, kurį pasirinkote užsakydami kelionę, ir bus grąžinami Kiwi.com kredite arba grąžinami į pradinę mokėjimo formą.

Galite atšaukti kelionę ir paprašyti grąžinti pinigus naudodami Kiwi.com paskyrą. Prisijunkite, atidarykite kelionę ir puslapio viršuje spustelėkite „Pinigų grąžinimas ir atšaukimas“.

kiwi.com atsiliepimai

Trustpilot atsiliepimai apie kiwi.com yra vidutiniški. Lietuvių atsiliepimus iš facebook grupių apie kiwi skrydžius rasite čia.

Pasidalinkite savo nuomone:

   Bendraukime!

   Komentarai

   Komentarų nėra
   Kelionių Atradimai
   Logo
   Register New Account
   Reset Password
   Compare items
   • Total (0)
   Compare
   0
   Shopping cart