Kiwi skrydžiai

2023-03-27

Recently updated on 27 kovo, 2023 at 07:00 pm

Kiwi skrydžiai

Kas yra “Kiwi flights”

Kiwi flights (kiwi.com) yra Čekijos internetinė kelionių agentūra, įkurta 2012 metais.

Kiwi.com padeda ieškoti pigiausių lėktuvų bilietų ir sudaro kelionių maršrutus, naudodama skirtingų aviakompanijų skrydžius. Privalumai:

 1. Kiwi.com pateikia platų skrydžių pasirinkimą: ji naudoja skrydžius iš daugelio skirtingų aviakompanijų.
 2. Kiwi.com padeda sudaryti maršrutus su keliais skrydžiais: jei norite keliauti į vietą, kur tiesioginio skrydžio nėra, arba jis yra labai brangus.
 3. Kiwi.com siūlo kelionių draudimą ir kitas paslaugas (viešbučių rezervacijas ir transporto paslaugas).

Kiwi naudingos funkcijos

 • Skrydžio tikslą galima rinktis Anywhere (skristi bet kur).
 • Skrydžio tikslui galima rinktis kelis miestus, ne vieną (multi-city).
 • Išvykimo miestus galima nurodyti kelis (pvz.Vilnius, Kaunas, Ryga).
 • Derinamos skirtingos avialinijos.
 • Datų pasirinkimui galima rinktis Anytime (bet kada), taip gerokai sutaupyti.
 • Atgaliniam skrydžiui taip pat galima rinktis datas lanksčiai (pvz. kad atgalinis skrydis būtų nutolęs nuo išskridimo per 2-14 naktų).
 • Norimos kainos pranešimas (Price Alert). Galima nusistatyti, kad kai norimo skrydžio kaina pasikeis, jums el. paštu ateis pranešimas. Pranešimas ateina tiek kainai pakilus, tiek nukritus.

Kiwi yra labai patogu tada, kai pvz. žinote kur norite skristi ir tinka netiesioginis skrydys. Taip pat gali duoti idėjų, kur nukeliauti, ypač jei tinka kuo pigesnis variantas su ilgu laukimu. Dar patogu ieškoti skrydžių iki tam tikros sumos, pvz. iki €100. Atradus norimą variantą, reikėtų pasigilinti ar pirkti per kiwi apsimoka (jei kaina ta pati – galima pirkti ir tiesiogiai per avialinijas, bet kartais kaina būna pigesnė perkant per kiwi). Bet kokiu atveju, paieškai kiwi tikrai labai naudingas įrankis.

Kiwi bilietai. Ar patikima?

Papildomai sumokėjus galima įsigyti Kiwi.com guarantee, kur siūlo skrydžio keitimą ar pinigų grąžinimą. Daugiau apie kiwi.com garantijas.

Kokie kiwi.com minusai?

 • Dėl dažnai siūlomų jungiamųjų skirtingų avialinijų skrydžių, kyla rizika nesklandžiai kelionei (jei vienas jų vėluoja ar yra atidedamas, kitos avialinijos neatsakingos). Pvz. dažnas skundas apie kiwi.com yra tas, kad žmonės nespėja į sekančius skrydžius, todėl čia reikėtų ir savarankiškai apsidrausti ir pagalvoti patiems prieš perkant. Nes jei skrydis realiai nėra jungiamasis, sekantis lėktuvas nelaukia vėluojančių ir tos avialinijos neatsako.
 • Kiwi paieška neapima absoliučiai visų avialinijų (bet čia panašiai kaip ir kituose panašiuose puslapiuose).
 • Pirkti per kiwi ne visada bus pigiausia (galima pasitikrinti ir kitur).

Ar galima atšaukti?

Galite atšaukti kelionę likus 48 valandoms iki suplanuoto išvykimo ir vis tiek turėsite teisę atgauti pinigus. Pinigų grąžinimas priklausys nuo bilieto tipo, kurį pasirinkote užsakydami kelionę, ir bus grąžinami Kiwi.com kredite arba grąžinami į pradinę mokėjimo formą.

Galite atšaukti kelionę ir paprašyti grąžinti pinigus naudodami Kiwi.com paskyrą. Prisijunkite, atidarykite kelionę ir puslapio viršuje spustelėkite „Pinigų grąžinimas ir atšaukimas“.

Kiwi.com atsiliepimai

Lietuvių atsiliepimus iš facebook grupių apie kiwi.com skrydžius rasite čia.

0 0 balsų
Įvertinimas
guest

0 Comments
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0