Vilnius Varšuva traukinys

2023-08-09

Recently updated on 9 rugpjūčio, 2023 at 06:55 pm

Vilnius Varšuva traukinys

Nuo 2022 m. gruodžio mėnesio buvo paleistas naujas traukinio reisas Vilnius – Kaunas – Marijampolė – Varšuva – Krokuva.

Vilnius Varšuva traukinys kaina

Bilietus galima nusipirkti internetu per LTG Link puslapį ar programėlę arba per Lenkijos intercity.pl puslapį.

Standartinio bilieto kaina Vilnius – Varšuva yra 25 EUR (iš Kauno 20 EUR), o Vilnius – Krokuva 30 EUR (į vieną pusę). Vaikams iki 6 metų galima vykti nemokamai (neužimant atskiros sėdimos vietos), o 6-12 metų vaikams taikoma 50% nuolaida. Visi bilietai parduodami tik vykti ekonomine klase (vietos pirma klase neišskirtos). Dviračio vežimo kaina 10 EUR, o augintiniui – 5 EUR.

Paminėtina tai, kad Lietuvos teritorijoje spausdinti el. bilieto nebūtina (galima parodyti el. pašte ar LTG LINK programėlėje), tačiau Lenkijos teritorijoje konktrolės metu reikia parodyti atspausdintą bilietą.

Atsiskaityti galima debetinėmis ar kreditinėmis kortelėmis (Visa, Mastercard ir pan.). Perkant nereikia nurodyti vardų/pavardžių. Bilietai atsiunčiami elektroniniu paštu, arba – užsiregistravus matomi paskyroje.

Kiek laiko trunka kelionė

Kelionė nuo Vilniaus iki Varšuvos su persėdimu trunka apie 9 valandas, o iki Krokuvos – 12 valandų. Vykstant iš Kauno kelionė sutrumpėja apie 1 valandą. Detalesnis tvarkaraštis čia.

Tiesioginis traukinys Vilnius Varšuva?

Daugelis nustemba, bet reisas nėra tiesioginis, yra vienas persėdimas. Panašiai kaip perkant skrydžius, bilietas vienas, bet su persėdimu. Pradžioje reikia rinktis lietuvišką Vilnius – Mockava traukinį, O Mockavoje persėsti į Lenkijos PKP Intercity traukinį. Persėdimas Mockavoje trunka apie 30 minučių.

Tiesioginio traukinio galimybė turėtų atsirati 2023 metais, pasibaigus “Rail Baltica” projektui. Tiesioginis traukinys į Varšuvą kursuotų nuo Kauno geležinkelio stoties.

Tvarkaraščiai

Iš Vilniaus traukinys išvyksta kiekvieną dieną 12:10, iš Kauno 13:20. Į Varšuvos centrinę stotį traukinys vietos laiku atvyksta 20:40, į Krokuvos – vidurnaktį.

Traukinių tvarkaraštis Vilnius Kaunas Varšuva Krokuva

 • 12:10 Vilnius
 • 13:20 Kaunas
 • 14:41–15:14 Mockavoje persėdimas
 • 20:40 Varšuva (Centrinė stotis)
 • 00:01 Krokuva (Pagrindinė Główny stotis)

Traukinių tvarkaraštis Krokuva Varšuva Kaunas Vilnius

 • 04:14 Krokuva (Pagrindinė Główny stotis)
 • 07:38 Varšuva (Centrinė stotis)
 • 14:41–15:05 Mockavoje persėdimas
 • 16:25 Kaunas
 • 17:34 Vilnius

Maistas traukinyje

Lietuvos teritorijoje (iki Mockavos) galima nusipirkti gėrimų ir valgių: meniu ir kainos. Lenkijos teritorije maisto ar gėrimų nusipirkti galima tik atkarpoje Šepetovas – Varšuva.

0 0 balsų
Article Rating
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 Comments
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0