Kaunas Malaga tiesiogiai

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Malaga, Ispanija – saulėtas Europos miestas, žinomas dėl savo puikių paplūdimių, įspūdingų istorinių paminklų ir įvairių kultūrinių renginių. Čia galima mėgautis ne tik saulėtu oru, bet ir tradiciniais ispaniškais patiekalais bei gyva muzika, o taip pat aplankyti žymius meno muziejus ir išbandyti įvairias vandens pramogas.

Kaunas Malaga tiesiogiai – į Malagą (Ispaniją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno (taip pat iš lietuviams artimo miesto – Rygos).

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Malaga 2024 m. sausio mėn. tik €71,41 (12n.)
Įrašas
Vidutinė dienos oro temperatūra Malagoje, Ispanijoje sausio mėnesį yra apie 17-18 laipsnių Celsijaus.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas – Malaga geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-14 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas – Malaga skrydžio kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Malagoje / Ispanijoje

Lankytinos vietos Malago (Ispanijoje)

Malaga yra nuostabus miestas, esantis pietinėje Ispanijos pakrantėje. Tai vienas iš populiariausių turistų lankomų miestų Ispanijoje, ir tai nenuostabu, nes čia yra daugybė žymiausių lankytinų vietų.

Viena iš žymiausių vietų yra Alcazaba – maurų tvirtovė, kuri datuojama 11 amžiumi. Ji puikiai išlaikyta ir suteikia galimybę sužinoti apie Malagos istoriją.

Dailės mylėtojams siūloma lankyti Pablo Picaso gimtinėje esantį Picaso muziejų, kuris eksponuoja menininko kūrinius ir jo kūrybos raidą. Malaga taip pat pasižymi katedra – Didžiąja Katalikų Bažnyčia – vertinga romaniško ir baroko stiliaus šedevru.

Vietiniai gyventojai pataria leisti laiką Pasaje de Chinitas, garsioje Malagos gatvėje, kuri yra pilna kavinių ir restoranų, pasiūlančių vietinių patiekalų ir vynų. Taip pat rekomenduojama išbandyti pescaíto frito – tradicinį malagiečių žuvies užkandį.

Turistai taip pat vertina Malagos paplūdimius, tokius kaip La Malagueta, kur galima mėgautis saule ir jūra. Keliautojai pataria naudoti viešąjį transportą arba eiti pėsčiomis, kadangi eismas miesto centre gali būti užkimštas.

Netoliese Malagos yra ir kitos vertingos vietos aplankyti. Pavyzdžiui, Marbelja yra žinoma kaip prabangi atostogų vieta su nuostabiais paplūdimiais ir prabangiais viešbučių kompleksais. Taip pat verta aplankyti Rondą, kurioje galima pamatyti įspūdingą senovinį tiltą ir nuostabų kalnų kraštovaizdį.

Malaga yra miestas, kuris tikrai vertas aplankymo. Čia galima mėgautis ne tik nuostabiais istoriniais objektais, bet ir skaniais Ispanijos patiekalais bei šiltais vidutinio jūros vėjo vakarais.

Daugiau lankytinų vietų Malagoje Tripadvisor.com

Ką veikti Malagoje

Info: Kaunas Malaga tiesiogiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaunas Malaga tiesiogiai
Kaunas Malaga tiesiogiai
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Logo
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0