Vilnius Viena Ryanair skrydžiai

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Viena – istorinis ir kultūrinis Austrijos miestas, žinomas savo įspūdingais barokiniais pastatais, muziejais ir meno galerijomis. Tai vienas iš Europos muzikos sostinių, kur vyksta garsūs operos ir simfoninės muzikos festivaliai. Vienoje taip pat galima mėgautis prabangiais restoranais, kavine ir kavinukėmis bei pasivaikščioti žymiuoju Dunojaus upės krantu.

Vilnius Viena Ryanair skrydžiai – į Vieną (Austriją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Vilniaus. Taip pat į Vieną yra vykdomi pigūs ryanair skrydžiai iš Rygos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Viena  2024 m. kovo mėn. tik €34,58 (5n.)
Įrašas
Kovo mėn Austrijoje galima tikėtis ankstyvaus pavasario orų, be turistų grūsties.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Vilnius Viena 2024 m. vasario mėn. tik €34 (5n.)
Įrašas
Vidutinė dienos oro temperatūra Vienoje vasario mėnesį yra apie -2°C. Mažai turistų, pigesni viešbučiai.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Vilnius – Viena geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-9 dienų kelionei):

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Vienoje / Austrijoje

Lankytinos vietos Vienoje (Vienoje)

Viena, Austrijos sostinė, įspūdinga miesto atmosfera ir architektūra traukia tūkstančius lankytojų. Šis miestas garsėja ne tik savo kultūrine paveldo įvairove, bet ir elegantiško stiliaus deriniu.

Vienas iš žymiausių Vienos objektų yra Šventojo Štefano katedra, kuri išsiskiria savo gotikiniu dizainu ir stulbinančiais vaizdais. Kitas lankytinas objektas yra apžvalgos ratas Riesenrad, kurį apsukus pamatysite nuostabų panoraminį miesto vaizdą.

Viena iš garsiausių operos teatrų pasaulyje yra Vienos valstybinė opera. Čia galite mėgautis ne tik operomis, bet ir baletu bei koncertais. Kitas kultūrinis lankytinas objektas – Šv. Karolio bažnyčia, puikus pavyzdys baroko architektūros.

Skaniausią maistą rasite tradiciniuose „beisl“ restoranuose, kur galėsite paragauti Viener Schnitzel (Vienos šnicelio) ir Apfelstrudel (obuolių pyrago).

Keliaudami Vienoje, geriausia būtų naudotis viešuoju transportu arba dviračiu, kad galėtumėte patogiai pasiekti įdomiausias vietas. Miesto žmonės dažnai pataria apsilankyti Schönbrunn rūmuose su įspūdingais sodais arba Albertina muziejuje, kuriame saugoma didžiulė meninė kolekcija.

Netoliese verta aplankyti Melk barokinius vienuolynus ir idilišką Wachau slėnį su vynuogynais. Viena yra miestas, kuriame kiekvienas kampas kviečia tyrinėti senąją Europos praeitį ir mėgautis sodriu kultūriniu gyvenimu.

Daugiau lankytinų vietų Vienoje Tripadvisor.com

Ką veikti Vienoje

Info: Vilnius Viena Ryanair skrydžiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilnius Viena Ryanair skrydžiai
Vilnius Viena Ryanair skrydžiai
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0