Kaunas Neapolis ryanair skrydžiai

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Neapolis (Italija) yra garsus savo istoriniu senamiesčiu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, o taip pat tuo, kad čia buvo išrasta pica.

Recently updated on 17 balandžio, 2024 at 07:59 pm

Kaunas Neapolis ryanair skrydžiai – į Neapolį (Italiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Neapolis 2024 m. gegužės mėn. tik €68,10 (7n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Neapolyje galite mėgautis nuostabiu Viduržemio jūros kraštovaizdžiu bei saulės voniomis.
Įvertinimas0
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Neapolis 2024 m. gegužės mėn. tik €84,93 (9n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Neapolyje galima mėgautis saulėtu oru, bei puikia galimybe aplankyti Pompėją bei kitas istorines vietas be didelių minių.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas – Neapolis geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-12 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas Neapolis ryanair skrydžio kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Neapolio / Italijoje

Lankytinos vietos Neapolyje (Italijoje)

Neapolis, vienas iš seniausių ir spalvingiausių miestų Italijoje, žavi savo istorija, kultūra ir virtuve. Įsikūręs Neapolio įlankos pakrantėje, šis miestas siūlo nepakartojamas panoramas, autentišką itališką gyvenimo būdą ir pasaulinio lygio kultūrinius objektus.

Viena žymiausių lankytinų vietų Neapolyje yra Neapolio katedra (Duomo di Napoli), kurioje saugomos šv. Januarijaus relikvijos. Šis gotikinis šedevras su savo įspūdingu interjeru ir meninėmis vertybėmis yra būtinas aplankyti objektas kiekvienam miesto svečiui.

Antras vertas dėmesio objektas yra Nacionalinis archeologijos muziejus (Museo Archeologico Nazionale di Napoli), kuriame eksponuojami vertingi radiniai iš netoliese esančių senovės miestų – Pompėjos ir Herkulanėjo. Čia galima išvysti puikiai išsaugotas freskas, skulptūras ir kitus meno kūrinius, kurie suteikia įžvalgų į senovės romėnų gyvenimą.

Neapolio požemiai (Napoli Sotterranea) yra dar viena unikali atrakcija, leidžianti patirti miesto istoriją iš kitos perspektyvos. Tai sudėtingas požeminių tunelių ir kambarių labirintas, esantis miesto požemiuose.

Neapolis taip pat garsėja kaip picos atsiradimo vieta, todėl būtina paragauti tikros Neapolio picos autentiškoje picerijoje. Miesto svečiai pataria rinktis mažesnes, lokalias įstaigas, kad išbandytumėte tikrąjį skonį.

Netoli Neapolio yra kelios pasaulinio lygio lankytinos vietos. Pompėja, senovės romėnų miestas, kuris buvo palaidotas po Vezuvijaus ugnikalnio pelenais 79 m. e., yra vienas iš įdomiausių archeologinių objektų pasaulyje. Taip pat verta aplankyti Capri salą, pasižyminčią įspūdingais vaizdais, prabangiomis vilomis, bei Amalfi krantą su jo kvapą gniaužiančiomis panoramomis ir žavingais miesteliais.

Keliautojai pataria Neapolyje atsargiai elgtis su asmeniniais daiktais, ypač turistinėse vietose, ir iš anksto planuoti keliones į populiarias lankytinas vietas, kad išvengtumėte didelių eilių. Neapolis – tai miestas, kuriame susipina praeitis su dabartimi, siūlantis keliautojams įvairiapusę kultūrinę patirtį ir nepakartojamus skonius.

Daugiau lankytinų vietų Neapolyje Tripadvisor.com

Ką veikti Neapolyje

Info: Kaunas Neapolis ryanair skrydžiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaunas Neapolis ryanair skrydžiai
Kaunas Neapolis ryanair skrydžiai
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0