Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę iš Varšuvos

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Tenerifė, Ispanijos didžiausia Kanarų sala, garsėja savo vulkaniniais paplūdimiais, subtropiniu klimatu ir Teide ugnikalniu, kuris yra aukščiausia Ispanijos viršūnė.

Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę iš Varšuvos – į Santa Cruz de Tenerifę (Ispaniją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Varšuvos.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Varšuva Tenerifė 2024 m. gegužės mėn. €142 (7n.)
Įrašas
Maloniai šiltas klimatas, nuostabūs gamtos vaizdai ir įspūdingi vulkaniniai peizažai.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Varšuva – Tenerifė geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 7-15 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis tiesioginio skrydžio į Tenerifę iš Varšuvos kaina yra pigiausia dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Tenerifėje / Ispanijoje

 

Lankytinos vietos Tenerifėje (Ispanijoje)

Tenerifė – tai Kanarų salyno deimantas, traukiantis savo įvairiapusiškumu ir grožiu. Čia lankytojai gali atrasti viską nuo žydinčių paplūdimių iki aukštų kalnų, todėl Tenerifė tampa puikia vieta tiek atsipalaidavimui, tiek aktyviam praleidimui.

Pietinė Tenerifės dalis yra itin populiari tarp turistų dėl savo saulėtų orų ir platių smėlio paplūdimių. Vienas iš žymiausių – Playa de las Américas, kuris siūlo puikias sąlygas banglenčių sportui ir kitoms vandens pramogoms. Čia galima išsinuomoti įrangą ar net praleisti keletą valandų mokantis pas profesionalius instruktorius, o kainos prasideda nuo 20 eurų už valandą.

Netoli Playa de las Américas yra Siam Park, kuris įvertintas kaip vienas geriausių vandens parkų pasaulyje. Siam Park siūlo įvairiausius vandens čiuožyklos ir baseinus, o taip pat ramios srovės upę ir milžinišką bangų baseiną. Įėjimo bilietas suaugusiems kainuoja apie 38 eurus, vaikams – apie 26 eurus.

Keliaujant toliau į pietus, verta aplankyti Los Cristianos – senovinį žvejų kaimelį, kuris šiandien virto žavia turistų stotele su puikiais restoranais ir jaukiomis kavinėmis. Čia galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir išsinuomoti laivą žvejybai ar stebėti banginius ir delfinus jūroje.

Gamtos mėgėjai turėtų aplankyti Teide nacionalinį parką, kurio centrinė dalis yra didžiausias Ispanijoje ir vienas iš didžiausių Europoje ugnikalnis Teide. Parkas siūlo daugybę žygių takų su įspūdingais vaizdais. Rekomenduojama iš anksto rezervuoti vietą keltuvui į kalno viršūnę, nes vietų skaičius yra ribotas. Keltuvo bilietas kainuoja apie 27 eurus asmeniui.

Tenerifė taip pat garsėja savo astrologijos stebėjimo sąlygomis. Observatorija Teide yra vienas iš geriausių Europos observatorijų, kurioje galima dalyvauti naktiniuose stebėjimuose. Būtina iš anksto užsiregistruoti, o ekskursija kainuoja nuo 30 iki 70 eurų, priklausomai nuo pasirinkimo.

Patirtys iš keliautojų: Turistai pataria pasirūpinti saulės kremu ir vandens atsargomis, ypač keliaujant į kalnus. Taip pat verta atkreipti dėmesį į vakarų pakrantėje esančias mažiau žinomas vietas, kur galima mėgautis ramybe ir nuostabiais vaizdais. Visada geriau išsinuomoti automobilį, nes viešasis transportas gali būti retas ir nepatogus, ypač nuotoliniuose regionuose.

Daugiau lankytinų vietų Tenerifėje Tripadvisor.com

Ką veikti Tenerifėje

Info: Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę iš Varšuvos

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę iš Varšuvos
Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę iš Varšuvos
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0