Kaunas Burgasas ryanair skrydžiai

(1 komentaras)

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Burgasas yra žavus ir įdomus miestas su nuostabiais paplūdimiais, istoriniu senamiesčiu ir įdomiu naktiniu gyvenimu.

Recently updated on 23 gegužės, 2024 at 10:25 pm

Kaunas Burgasas ryanair skrydžiai – į Burgasą (Bulgariją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair Iš Kauno.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Burgasas 2024 m. birželio mėn. tik €63,99 (12n.)
Įrašas
Šiltas oras, auksiniai paplūdimiai ir Juodosios jūros atmosfera.
Įvertinimas+1
Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Burgasas 2024 m. gegužės mėn. tik €42,99 (12n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Burgasas Bulgarijoje vilioja dėl malonaus saulėto, apie 21°C oro.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas Burgasas skrydis – geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-14 dienų kelionei). Čia suformuojama speciali nuoroda – tiesiog spauskite “Continue” ir jums parodys datas, kuriomis Kaunas Burgasas skrydis yra pigiausias dabar:

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Burgase / Bulgarijoje

Burgasas lankytinos vietos (Bulgarija)

Burgasas, vienas didžiausių Bulgarijos kurortų, įsikūręs prie Juodosios jūros kranto. Miestas garsėja savo nuostabiais paplūdimiais, įspūdingais gamtos objektais ir turtinga kultūrine programa. Čia kiekvienas ras kažką sau: nuo ramios poilsiui skirtos atmosferos iki aktyvaus laisvalaikio praleidimo galimybių.

Pagrindinė lankytina vieta Burgase – jūros sodas (Morska gradina), kuris yra vienas didžiausių ir gražiausių parkų Bulgarijoje. Čia galima pasigrožėti įvairiausiais augalais, pasivaikščioti takais, o taip pat rasti keletą kavinių ir restoranų. Parkas yra puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti Juodosios jūros vaizdais.

Burgaso ežerai, įskaitant Atanasovsko, Burgasko ir Mandrensko ežerus, yra populiarūs tarp gamtos mėgėjų ir paukščių stebėtojų. Šių ežerų drėgnosios zonos yra svarbios paukščių migracijos vietos, todėl čia galima išvysti retų paukščių rūšių.

Burgaso archeologijos muziejus siūlo išsamų regiono istorijos ir kultūros pristatymą, eksponuodamas artefaktus nuo seniausių laikų iki viduramžių.

Keliautojų patarimai:

  • Vasaros mėnesiais Burgasas tampa itin gyvas, todėl verta iš anksto rezervuoti apgyvendinimą.
  • Ragaukite vietinės virtuvės patiekalus, ypač jūros gėrybes, kurios čia yra labai šviežios ir skanios.
  • Naudokitės viešuoju transportu arba dviračiais, kad patogiai pasiektumėte aplinkinius paplūdimius ir lankytinas vietas.

Netoli Burgaso verta aplankyti Sozopolį – vieną seniausių miestų prie Juodosios jūros, žinomą dėl savo istorinių paminklų ir meno festivalių. Taip pat, ne toli yra ir Nesebaras, dar vienas UNESCO pasaulio paveldo objektas, garsėjantis savo viduramžių bažnyčiomis ir autentišku senamiesčiu.

Rožių slėnis (Rozova Dolina), yra vienas iš gražiausių ir kvapniausių Bulgarijos regionų, ypač garsus dėl savo kasmetinių rožių žydėjimo festivalių, vykstančių gegužės ir birželio mėnesiais. Slėnis yra apytiksliai tarp miestų Kazanlak ir Karlovo, ir yra svarbus eterinių aliejų pramonės centras. Čia gaminamas garsusis Bulgarijos rožių aliejus, kuris yra brangus ir labai vertinamas visame pasaulyje. Nuo Varnos rožių slėnis nutolęs apie 220km.

Burgasas su savo įvairiapusiškumu tampa puikiu pasirinkimu tiems, kurie nori pažinti Bulgarijos Juodosios jūros regioną, patirti jo kultūrą, istoriją ir gamtos grožį.

Daugiau lankytinų vietų Burgase Tripadvisor.com

Bulgarija Burgasas orai

Pavasario mėnesiais, balandį ir gegužę, oro temperatūra čia svyruoja nuo 15 iki 21°C, o kritulių kiekis yra nedidelis, todėl tai puikus laikas mėgautis pavasario saule. Vasaros mėnesiais temperatūra paprastai siekia 25–30°C, o jūros vandens temperatūra šyla iki 24–26°C, todėl idealu mėgautis vandens pramogomis ir paplūdimio atsipalaidavimu.

Rugsėjis Burgase taip pat malonus – oro temperatūra išlieka apie 20–25°C, o jūros vanduo, vis dar šiltas po vasaros, būna apie 22°C. Šis mėnuo yra tinkamas tiems, kurie mėgsta šiltesnį orą, bet vengia didžiausių vasaros karščių.

Ką veikti Burgase

Info: Kaunas Burgasas ryanair skrydžiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DiJi
DiJi
27 dienų prieš
Įvertinimas :
     

Neblogai, galima savarankiškai susiformuoti pigią poilsinę kelionę.

Kaunas Burgasas ryanair skrydžiai
Kaunas Burgasas ryanair skrydžiai
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0