Kaunas Piza ryanair skrydžiai

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 1

Piza Italijoje žinoma dėl savo ikoninio pasvirusio bokšto, bei senovinės architektūros, kuri pritraukia turistus iš viso pasaulio.

Recently updated on 17 balandžio, 2024 at 08:01 pm

Kaunas Piza ryanair skrydžiai – į Pizą (Italiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo ryanair iš Kauno.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0
Kaunas Piza 2024 m. gegužės mėn. tik €55,98 (5n.)
Įrašas
Gegužės mėnesį Piza Italijoje, vilioja maloniai šilta temperatūra, idealiai tinkančia miesto ir jos architektūros grožio lankymui.
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Kaunas – Pisa geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-9 dienų kelionei):

Pažiūrėti ryanair puslapyje

Nakvynė Pisoje / Italijoje

Lankytinos vietos Pizoje (Italijoje)

Piza, vienas žymiausių Italijos miestų, įsikūręs Toskanos regione, prie Arno upės. Miestas, pirmiausiai garsėjantis savo pasaulinio garso Pizos bokštu, iš tiesų turi daug daugiau pasiūlymų lankytojams.

Pizos bokštas – miesto vizitinė kortelė. Šis 56 metrų aukščio bokštas, pradėtas statyti 1173 m., išgarsėjo dėl savo pasvirimo. Lankytojams, norintiems įveikti 297 laiptelius ir pasigrožėti miesto panoramos vaizdais, rekomenduojama iš anksto įsigyti bilietus internetu, norint išvengti ilgų eilių.

Pizos katedra (Duomo di Pisa), esanti Šventųjų Stebuklų aikštėje (Piazza dei Miracoli), yra dar vienas architektūros šedevras, kuris žavi savo romėniškojo stiliaus fasadu ir išskirtiniais meno kūriniais viduje. Netoliese taip pat galima aplankyti Krikšto namus ir Kapitulių muziejų, kurie, kaip ir bokštas, priklauso UNESCO pasaulio paveldo objektams.

Kelionei po Pizą rekomenduojama skirti bent vieną dieną, kad galėtumėte ramiai apžiūrėti visus pagrindinius objektus. Vietiniai ir keliautojai pataria išbandyti tradicinę toskanos virtuvę – būtinai paragaukite cacciucco (jūros gėrybių sriubos) ir panašių tipiškų patiekalų.

Iš Pizos verta išsiplėsti ir apžiūrėti aplinkinius Toskanos regiono miestus ir gamtos stebuklus. Lucca, su savo gerai išsilaikiusiomis viduramžių sienomis ir žavingu senamiesčiu, yra vos už 20 km. Taip pat, ne toli nuo Pizos yra ir Florencija – menų, architektūros ir Italijos Renesanso kultūros sostinė, į kurią galima atvykti traukiniu maždaug per valandą.

Aplankyti Pizą – tai ne tik susipažinti su jos istoriniu paveldu, bet ir panerti į Toskanos regiono kultūrą bei gastonomiją. Tai puiki pradžia tyrinėjant vieną žaviausių Italijos dalių.

Daugiau lankytinų vietų Pizoje Tripadvisor.com

Ką veikti Pizoje

Info: Kaunas Piza ryanair skrydžiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaunas Piza ryanair skrydžiai
Kaunas Piza ryanair skrydžiai
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0