Vilnius Reikjavikas wizzair pigūs skrydžiai

Pridėti prie mėgiamųPridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 0

Reikjavikas, Islandija – modernus miestas, žinomas savo gamtos grožiu, geoterminėmis šaltinio voniomis, taip pat turintis įspūdingą architektūrą, kuri derina tradicinį skandinavišką stilių su šiuolaikiniais pastatais.

Vilnius Reikjavikas wizzair pigūs skrydžiai – į Reikjaviką (Islandiją) šiuo metu pigiausius tiesioginius skrydžius vykdo wizzair iš Vilniaus.

Pigių skrydžių atradimai

Tokios kainos (pirmyn atgal) buvo „pagautos” pastaruoju metu:

Pridėta prie mėgiamųRemoved from wishlist 1
Vilnius Reikjavikas 2024 m. spalio mėn. tik €79,98 (7 d.) €59,98 su WDC
Įrašas
Spalis yra geriausias metas pamatyti šiaurės pašvaistę Islandijoje!
Įvertinimas0

Geriausia kaina dabar

Vilnius – Reikjavikas geriausia kaina šiuo metu (išvykstant bet kada 4-14 dienų kelionei):

Nakvynė Reikjavike / Islandijoje

Lankytinos vietos Reikjavike (Islandijoje)

Reikjavikas yra nuostabus miestas, esantis Islandijoje. Tai yra žalias miestas, kuris turi daugybę žymiausių lankytinų vietų. Vienas iš pagrindinių objektų yra Hallgrimskirkja bažnyčia, kuri yra viena iš aukščiausių pastatų mieste. Iš viršaus atsiveria nuostabus vaizdas į visą miestą. Taip pat verta aplankyti Perlan – tai stiklinis kupolas, kuriame yra įrengtas restoranas. Iš čia galima pamatyti visą miestą.

Keliautojai, kurie jau lankėsi Reikjavike, pataria aplankyti Nacionalinį muziejų, kuriame galima sužinoti daugiau apie Islandijos istoriją ir kultūrą. Taip pat verta pasivaikščioti po miesto centre, kur yra daugybė mažų parduotuvių, kavinių ir restoranų. Ten galima paragauti tradicinių islandų patiekalų, tokių kaip skyr, žuvies sriuba arba pylsur – tai yra tradicinis islandų dešrainis.

Netoliese Reikjaviko yra keletas nuostabių gamtos vietų, kurias taip pat verta aplankyti. Vienas iš jų yra Geizerių slėnis, kur galima pamatyti natūralius geizerius, kurie išsiveržia iš žemės. Taip pat verta aplankyti Gullfoss krioklį, kuris yra vienas iš didžiausių ir gražiausių krioklių Islandijoje.

Reikjavikas yra miestas, kuris tikrai vertas aplankymo. Čia galima sužinoti daugiau apie Islandijos kultūrą, mėgautis nuostabiais vaizdais ir paragauti skanių vietinių patiekalų.

Daugiau lankytinų vietų Reikjavike Tripadvisor.com

Ką veikti Reikjavike

Info: Vilnius Reikjavikas wizzair pigūs skrydžiai

Išvykimo miestas

Miestas

Šalis

Su persėdimu?

Oro linijos

guest

Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilnius Reikjavikas wizzair pigūs skrydžiai
Vilnius Reikjavikas wizzair pigūs skrydžiai
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
kelioniu-atradimai.lt
Register New Account
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0